Husqvarna sügiskampaania 2019

Husqvarna sügiskampaania raames, kuni 15.novembrini, sügistöödeks vajalikud tooted (puhurid ja saed) eriti sümpaatsete hindadega. 
Astu kauplusest läbi ja veendu ise!
Loe lisaks

KUBATUUR SAEB HINDA

Too oma vana saag või võsalõikur kauplusesse, saad uue kubatuuri võrra soodsamalt !
Lisaks: 

• kõik kiivrid -10% soodsamad (Classic, Functional, Technical) 

• kõik turvariided ja nahksaapad -10% soodsamad (Classic, Functional, Technical, Technical Extreme) 

Talvised pakkumised kehtivad kuni 08. märtsini 2016.
Loe lisaks

Husqvarna uuendas oma lumepuhurite valikut

Praegu on õige aeg mõelda, kas talviseks lumekoristuseks on kõik vajalikud vahendid valmis. Husqvarna on maale toonud täielikult uuendatud lumepuhurite valiku, kus on 9 erinevaks otstarbeks mõeldud puhurit ning nüüd saab igaüks leida endale sobiva puhuri sõltuvalt kasutamiskohast, sagedusest ja ka lumeoludest.
„Lumepuhurite valik on väga suur ning tarbijal on raske otsustada, mis just tema vajadustele sobib. Püüame talle vastu tulla ja nüüd saab juba meie kodulehel www.husqvarna.ee valida vastavaid soovitusi appi võttes, milline neist oleks just kõige õigem soetada, “ ütles Husqvarna Eesti tegevjuht Jaanus Vahesalu. „Näiteks, kui teil pole võimalik just iga päev värsket lund koristada, valige mudel, mis tuleb toime nii värske kui ka vanema lumega ning kui teil on vaja sageli lahti ajada lummetuisanud sissesõiduteed, on sobivaim kaheastmeline lumepuhur,“ selgitas ta. 

Uus lumepuhurite valik koosneb kolmest seeriast: 100ga tähistatud mudelid on mõeldud kergema värske lume koristuseks, 200-ga tähistatud mudelid on keskmise jõudlusega ja tulevad toime ka veidi raskemate lumeoludega ning 300-ga tähistatud mudelid on mõeldud sagedaseks kasutamiseks ja saavad hakkama igasuguste lumeoludega.
 
Puhurite juures on tehtud ka mitmeid tehnilisi uuendusi. Näiteks on nüüd kodukasutajale mõeldud 100-seeria puhuril ümardatud kujuga lumerootor ja sellega saab nüüd ka puust terrasse puhastada ilma neid vigastamata. Kõik need puhurid on nüüd varustatud elektrilise, iga ilmaga toimiva käivitusega. Selliste puhurite hind algab 599 eurost. 

200-seeria masinatele on standardvarustusse lisatud soojendatavad ja reguleeritava kõrgusega käepidemed ja lihtne juhtpaneel, millelt kiirust saab kergesti reguleerida vastavalt kasutaja soovile ja lumeoludele ning puhuril on pimedas töötamiseks ka LED valgustid. Selliste masinate hind algab 1299 eurost. 

Mida rohkem lund on vaja koristada, seda suurem võiks olla masina võimsus ja töölaius. Suuremad masinad saavad hakkama ka märja lumega ja suurema pinna koristamisega ning neid kasutavad nii kommunaalametid, ühistud kui ka ettevõtted. 

300 seeria on valmistatud mõeldes just sellistele tarbijatele, kes vajavad tõeliselt võimsat ja vastupidavat puhurit, mis saab hakkama ka kõige raskemate lumeoludega. Nende puhuritega saab töötada erinevatel kiirustel nii edaspidi kui ka tagurpidi sõites ning nende käsitsemist hõlbustab roolivõimendi. 300-seeria puhurid on valmistatud eriti vastupidavatena ning uued tehnilised lahendused teevad need masinad vibratsioonivabaks ja stabiilseks olenemata töötingimustest. Mugavat töötamist silmas pidades on need puhurid varustatud soojendusega käepidemetega, LED-esituledega ja elektrilise starteriga. Selliste lumepuhurite soovituslik jaehind algab 2399 eurost, kõige võimsama hind ulatub 3199 euroni.
Loe lisaks

Husqvarna uus kiiver metsameestele Husqvarna uus, spetsiaalselt professionaalsetele metsameestele valmistatud kiiver Technical on seni pakututest oluliselt kergem ja mugavam ning see annab ise märku, kui on aeg kiivrit vahetada. Erkoranž kiiver koos lisatud helkuritega on metsas hästi nähtav. „Vältimaks tööõnnetusi kehtivad metsatöödel turvavarustusele ranged nõuded – üheks selliseks on kiivri kasutamine. Vananenud kiivriga metsa minnes on tunne, et ohutusele ja turvavarustusele on mõeldud, kuid tegelikkuses selline kiiver ei kaitse enam,“ rõhutas Husqvarna Eesti tegevjuht Jaanus Vahesalu. Uuel kiivril on UV- indikaator, mis näitab, kui selle kasutusaeg on läbi. 

Husqvarna uus kiiver on disainitud silmas pidades just metsatöö professionaale. Lisaks sellele, et kiiver on vastupidav, ergonoomiline ja tänu uuele tugevdussüsteemile oluliselt kergem, saab seda vastavalt oma vajadustele lihtsasti kasvõi ühe käega reguleerida. 

Kiivrile on lisatud uut tüüpi näokaitse, mis on tänu ümaramale vormile mugavam, kaitseb paremini ja on avarama vaateväljaga. Näokaitset saab vajadusel niipalju üles tõsta, et kogu vaateväli jääb vabaks. 

Uus kiiver on varustatud innovaatilise ventilatsioonisüsteemiga – ventilatsiooniavad on kaetud imepeene terasvõrguga, mis ei lase vihmal ja mustusel sisse tungida. „Selline lahendus lubas kasutada suuremaid õhutusavasid ilma et turvalisus kannataks,“ selgitas Vahesalu. 

Kiivrile on kerge lisada näiteks heli summutavaid FM-raadioga kõrvaklappe ja pealampi.   
Loe lisaks

Husqvarna tutvustab kolmanda generatsiooni robotniidukeid

 Husqvarna tutvustab kolmanda generatsiooni robotniidukeid

Husqvarna tutvustab kolmanda generatsiooni robotniidukeid. Husqvarna uued, kolmanda põlvkonna robotniidukid Automower® 320 and 330X on mõeldud 800-3200 m2 muru hooldamiseks ja suudavad oma tööd kohandada nii teie aia kujuga kui ka kasvava muru kõrgusega.   „Husqvarna on robotniidukeid arendanud  ja tootnud  juba pea 20 aastat ja need muutuvad aina targemaks ja efektiivsemaks ning muudavad muru hooldamise muretuks,“ ütles Husqvarna Eesti tegevjuht Jaanus Vahesalu. „Tänapäevased robotniidukid niidavad muru ilmast ja kellaajast hoolimata, nii vihmaga kui ka öösel,  on vaiksed ning ei saasta õhku,“ lisas ta. Nagu robotniidukite varasemadki mudelid, lõikavad  ka uued Automower® mudelid korraga vaid mõne millimeetri murust tekitades niimoodi multši, mis muru väetab. Uued robotniidukid kohanduvad muru kõrgusega – mida kiiremini muru kasvab, seda aktiivsemaks niiduk muutub.    Robotniidukeid juhendab kergesti  paigaldatav kaabel, kuid uuel  Automower®330X – l on lisaks sisse ehitatud GPS, mille abil juhuslikke trajektoore järgiv robotniiduk saab tuvastada alad, mis on juba niidetud. Tänu juhuslikule liikumisele lõikab niiduk muru ühtlaselt ning murule ei jää rattajälgi. 
Uue põlvkonna robotniidukitel on vastupidavad liitiumioonakud, parendatud on ka juhtekraani. Juhul, kui niidetav muruplats on suur ja robotniiduk töötab kaugemal, on mugav seda koju kutsuda vaid ühe nupule vajutusega.  
Automower® 320  on mõeldud kuni 2200 m2 muru hooldamiseks,  Automower® 330X saab hakkama 3200 m2-ga. Husqvarna Automower® 330X saavutas hiljuti Rootsi maineka testija Bäst-i test katsetustel 10 erineva tootja robotniiduki hulgas esikoha Premium klassis, kus seda tunnustati kui eksklusiivset,  luksuslikku,  suure jõudluse ning funktsionaalsusega mudelit. Husqvarna Group  on maailma suurim kettsaagide, trimmerite, muruniidukite ja murutraktorite tootja,  Euroopa juhtiv eratarbijale mõeldud kastmissüsteemide tootja  ja üks maailma juhtivatest teemantlõikevahendite tootjatest. Husqvarna kodukasutajatele ja professionaalidele mõeldud tooteid müüakse rohkem kui 100 riigis ja seal töötab 15400 inimest. 2013. aastal ulatus grupi käive 30,3 miljardi SEKini. Eesti tarbijatele on hästi tuttavad Husqvarna Groupi kaubamärgid Husqvarna, Jonsered, Gardena, Klippo ning McCulloch.    
Loe lisaks

Texase kombimasin

 Texase kombimasin - kolm ühes masin. Texase kombimasinaga saad kolm ühes masina, mis võib töötada lumepuhurina, tänavapuhastusharjana ja lumesahana. Kombimasin on nõudlikule kasutajale, kes vajab tugevat ja võimast masinat igapäevaseks tööks. Ideaalne kasutamiseks suurtel aladel nagu parkimisplatsid, majakvartalite ümbrused, kõnniteed, jalgrajad jne. Keskendutud on funktsionaalsusele ja kasutajasõbralikkusele, üks inimene võib kergesti vahetada tööorgani 10 sekundiga ja seda ilma abivahenditeta.

Loe lisaks