Husqvarna uuendas oma lumepuhurite valikut

Praegu on õige aeg mõelda, kas talviseks lumekoristuseks on kõik vajalikud vahendid valmis. Husqvarna on maale toonud täielikult uuendatud lumepuhurite valiku, kus on 9 erinevaks otstarbeks mõeldud puhurit ning nüüd saab igaüks leida endale sobiva puhuri sõltuvalt kasutamiskohast, sagedusest ja ka lumeoludest.
„Lumepuhurite valik on väga suur ning tarbijal on raske otsustada, mis just tema vajadustele sobib. Püüame talle vastu tulla ja nüüd saab juba meie kodulehel www.husqvarna.ee valida vastavaid soovitusi appi võttes, milline neist oleks just kõige õigem soetada, “ ütles Husqvarna Eesti tegevjuht Jaanus Vahesalu. „Näiteks, kui teil pole võimalik just iga päev värsket lund koristada, valige mudel, mis tuleb toime nii värske kui ka vanema lumega ning kui teil on vaja sageli lahti ajada lummetuisanud sissesõiduteed, on sobivaim kaheastmeline lumepuhur,“ selgitas ta. 

Uus lumepuhurite valik koosneb kolmest seeriast: 100ga tähistatud mudelid on mõeldud kergema värske lume koristuseks, 200-ga tähistatud mudelid on keskmise jõudlusega ja tulevad toime ka veidi raskemate lumeoludega ning 300-ga tähistatud mudelid on mõeldud sagedaseks kasutamiseks ja saavad hakkama igasuguste lumeoludega.
 
Puhurite juures on tehtud ka mitmeid tehnilisi uuendusi. Näiteks on nüüd kodukasutajale mõeldud 100-seeria puhuril ümardatud kujuga lumerootor ja sellega saab nüüd ka puust terrasse puhastada ilma neid vigastamata. Kõik need puhurid on nüüd varustatud elektrilise, iga ilmaga toimiva käivitusega. Selliste puhurite hind algab 599 eurost. 

200-seeria masinatele on standardvarustusse lisatud soojendatavad ja reguleeritava kõrgusega käepidemed ja lihtne juhtpaneel, millelt kiirust saab kergesti reguleerida vastavalt kasutaja soovile ja lumeoludele ning puhuril on pimedas töötamiseks ka LED valgustid. Selliste masinate hind algab 1299 eurost. 

Mida rohkem lund on vaja koristada, seda suurem võiks olla masina võimsus ja töölaius. Suuremad masinad saavad hakkama ka märja lumega ja suurema pinna koristamisega ning neid kasutavad nii kommunaalametid, ühistud kui ka ettevõtted. 

300 seeria on valmistatud mõeldes just sellistele tarbijatele, kes vajavad tõeliselt võimsat ja vastupidavat puhurit, mis saab hakkama ka kõige raskemate lumeoludega. Nende puhuritega saab töötada erinevatel kiirustel nii edaspidi kui ka tagurpidi sõites ning nende käsitsemist hõlbustab roolivõimendi. 300-seeria puhurid on valmistatud eriti vastupidavatena ning uued tehnilised lahendused teevad need masinad vibratsioonivabaks ja stabiilseks olenemata töötingimustest. Mugavat töötamist silmas pidades on need puhurid varustatud soojendusega käepidemetega, LED-esituledega ja elektrilise starteriga. Selliste lumepuhurite soovituslik jaehind algab 2399 eurost, kõige võimsama hind ulatub 3199 euroni.
Eelmine
Husqvarna uus kiiver metsameestele
Järgmine
KUBATUUR SAEB HINDA