Gardena robotniiduk SILENO City 500m2 ja Smart stardikomplekt

1219,99

Uus SmartSystem! Komplekt GARDENA nutirakendusega täisautomaatseks muruhoolduseks ja paindlikuks vajadusepõhiseks aia kastmiseks.

Laos

EAN: 4078500048958 Tootekood: 967 98 43-08 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

GARDENA smart süsteemi stardikomplekt võimaldab teil oma aeda optimaalselt kasta vastavalt vajadusele, samuti võimaldab see mugavat ja täisautomaatset muru hooldamist.

Komplekt sisaldab: smart robotniidukit SILENO City, smart kastmiskompuutrit, smart mulla niiskusandurit, smart ruuterit ning on valmis koheseks kasutamiseks. Kõiki GARDENA smart süsteemi elemente saab juhtida tasuta GARDENA nutirakendusest (iOS / Android), mille installite oma nutitelefoni või tahvelarvutisse. Uue GARDENA smart süsteemi seadistamine ja juhtimine on tänu rakenduse abivalmis süsteemile väga lihtne. Nende abil saate juhtida smart robotniidukit SILENO City. SensorCut süsteemiga niidab see muru eriti täpselt, usaldusväärselt ja meeldivalt vaikselt. See sobib ideaalselt kuni 500 m² suurustele aladele ja suudab toime tulla kuni 35% järskude nõlvade ja kitsaste, vähem ligipääsetavate aladega. Niidetud muru jäägid jäävad murule, kus see rakendub loodusliku väetisena.

Kompaktsel ja täpsel smart mulla niiskusanduril on eriti suur tundlikkus ja see mõõdab taimede juurtes mulla niiskust täpselt seal, kus seda vaja on. Mõõdetud väärtused, nagu niiskuse tase ja praegune maapinna temperatuur, saadetakse interneti kaudu nutitelefoni või tahvelarvuti kaudu smart ruuteri abil otse nutitelefoni. Nüüd saate oma aia kastmisüsteemi jälgida, aktiveerida ja reguleerida igal ajal ja igal pool. Kastmine toimub smart kastmiskompuutri kaudu, mis on paigaldatud lihtsalt ja otse kraanist ühendamiseks ning võimaldab programmeerida erinevaid ajakavasid. Koos anduri andmetega saate nüüd kasta oma aeda vastavalt teie vajadustele ja ennekõike säästlikult, säästes väärtuslikku vett. Intelligentne smart süsteem tagab teie muru ja taimede kastmise ainult siis, kui anduri abil mõõdetud mulla niiskus langeb alla teatud väärtuse. See hoiab ära aia tarbetu kastmise pärast suurt vihmasadu. See mitte ainult ei kaitse teie aeda, vaid säästab ka vett. Smart kastmiskompuutrit saab käsitsi ühe nupuvajutusega sisse ja välja lülitada. Külma ja liiga madalate temperatuuride korral hoiatab nutirakendus, kui sujuvat tööd ei ole enam võimalik tagada.

Rakendust saab kasutada kastmisaja koordineerimiseks niitmisroboti lõikamisaegadega.

Komplekti kuuluv smart ruuter on teie uue smart süsteemi keskpunkt. Tänu võimsatele traadita vastuvõtjatele, pakub see pika tööpiirkonnaga turvalist ja stabiilset ühendust. Smart ruuter on WiFi või LAN kaabli kaudu hõlpsasti Interneti-ruuteriga ühendatud. Smart andur ja smart kastmiskompuuter on varustatud vastavalt 2 või 3 AA patareiga, mis võimaldavad juhtmeta kasutamist kogu aiahooajal.

Ärge kunagi jätke oma aeda unarusse. Smart kastmisüsteemi ja robotniidukiga hoolitsetakse teie aia eest kõikjalt.

Vaata lisainfot SIIT

Sulle võib meeldida ka…

  • Gardena robotniiduk SILENO City smart 500m2 komplekt

    1049,99
    Lisa korvi Loading Done
  • Gardena robotniiduk SILENO City 500m2

    949,99
    Loe edasi Loading Done