Kampaaniahind!

Gardena robotniiduk SILENO Life smart 1250m2 komplekt

1469,00

Smart robotniiduk aedadele kuni 1250 m²

Laos

EAN: 4078500044110 Tootekood: 967 84 56-08 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Avastage oma smart robotniidukiga aianduslikud uuendused ja muruniitmise mugavus: GARDENA smart SILENO life 1 250 m² komplekt! Tänu GARDENA smart süsteemile on teie muruniiduk täielikult ühendatud. Nutikas EasyApp Control annab teile vabaduse hoolitseda oma suure aia eest kõikjalt. See tõhus aiaabiline on eriti vaikne, pakkudes uhkusega oma klassi parima müratasemega (vaid 57 db (A)), saate teie ja teie naabrid nautida oma aia rahu, kui see teeb rasket tööd. Keerukas CorridorCut juhib robotniidukit, kui see lõikab kitsastes kohtades ja kitsastes nurkades, mille laius on vaid 60 sentimeetrit. CorridorCut navigeerib teie robotniidukil tupikpunktidest välja. Te ei pea pingutama alade käsitsi niitmise üle – teie robo-aednik teeb teie jaoks isegi keerulised niitmised. GARDENA smart rakenduses on ajakava abistaja, mis aitab teil oma aeda korras hoida. Teie ajakavast kinni pidades, kuid SensorControli juhtimisel töötab robot ise välja, kui sageli teie muru vajab niitmist. Läheb teele just rohu kasvu järgi parimal ajal, see tõhus väike aednik käib tööl vaid vajadusel. Uuenduslik punktlõikamise funktsioon, spiraalne niitmisfunktsioon, võimaldab teie smart SILENO-lifel töötada ka teistes raskesti ligipääsetavates piirkondades. Kui töö on tehtud, naaseb smart SILENO life automaatselt koju laadimisjaama. See kangelaslik muruniiduk on mõeldud kõikidele aastaaegadele. Robotniiduk tuvastab, kui maa on külmunud ja peatab oma programmi, kuni maa on sulanud. See saab hakkama isegi nõlvade ja kallakutega kuni 35%. Selles smart SILENO lifes on palju kasulikke funktsioone, mida saate GARDENA smart rakenduse kaudu avastada. EasyConfig juhendab teid installimisel, automaatne ajakava tähendab, et saate usaldada smart SILENO life, mis teab, millal ja kuidas muru niita ning SmartHome’i abil saate oma smart SILENO life hääljuhtimisega kasutada, kasutades oma Alexa virtuaalset assistenti. Lisaks võimaldab taimeraamatukogu teil avastada kõike, mida vajate taimemaailma kohta. Meie GARDENA smart sarja ja smart SILENO-life abil, saate tõeliselt täieliku smart kogemuse: intelligentsest robotniidukist.

Lisainfot vaata SIIT

Küsi paigaldust!

Jäta julgelt robotniiduki paigaldus proffidele, küsi meie tehniku pakkumist SIIT

Kui soovid siiski ise üritada, vaata enne juhendit SIIT

Kaupade tarne

E-poest ostes valige palun endale sobivaim transpordiviis:

Kuller (15 eur koos km) – Pärnu linna ja maakonna piires on kulleriks meie kaupluse töötaja, teistesse Eesti linnadesse ja maakondadesse toob ostetud kauba DPD kuller. Kulleriga toimetame kliendini suured tooted, mis pakiautomaati ei mahu. Kuller helistab ette ja lepib kokku võimaliku tarneaja.

Tasuta transport Pärnumaa piires – üle 500eur maksvad ostud toob Tanni kaupluse töötaja teie koju tasuta! Tarneaeg kokkuleppel.

Tulen ise järele (0 eur) – nii suurtele, kui väikestele e-poest ostetud toodetele on võimalik Tanni kauplusesse ise järele tulla E – R kell 9-18.00 ja L kl 9 – 15.00, Suur- Jõe 50, Pärnu. Palun arvestage, et mõned tunnid kuluvad kauba ettevalmistusele.

Küsi saadavust!

Toodete laoseis muutub sekunditega! Kui olete tootest huvitatud, aga e-pood ütleb “Laost otsas”, saada siit mugavalt oma soov ja me anname teada, millal toode taas meie Pärnu laos olemas on!