Gardena smart kastmissüsteemi stardikomplekt

319,99

Kuue aiaala täisautomaatne ja nutikas kastmine!

Laost otsas

EAN: 4078500049030 Tootekood: 967 98 68-01 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

GARDENA smart kastmisüsteemi stardikomplekt juhib kuni kuue 24 V kastmisventiilidega kastmissüsteemi, mis võimaldab kuue aiapiirkonna isikupärastatud, täisautomaatseid ja ennekõike nõudluspõhist kastmist. See sisaldab smart kastmiskontrollsüsteemi, smart andurit ja smart ruuterit. Smart kastmiskontrollsüsteem on eriti paindlik ja ühildub enamiku kaubanduslikult saadaval olevate 24 V kastmisventiilidega. See võib asendada teie aias olemasoleva kastmisüstemei juhtploki, et muuta see smartiks. Pärast ühendamist ei juhita ega hallata maapealset ega maa-alust kastmissüsteemi enam klassikalisel viisil, vaid tasuta GARDENA smart rakenduse (iOS / Android) kaudu. See võimaldab teil oma aias seada kuni kuus sõltumatut kastmisala, millel on erinevad kastmiskavad. Smart kastmisüsteemi saab ideaalselt kombineerida GARDENA vihumitüsteemi või Micro-Drip-süsteemiga. See on kaitstud veepritsmete eest ja seetõttu saab selle ilma probleemideta paigaldada õue. Koos komplekti kuuluva smart anduriga, mis mõõdab mulla niiskust otse taime juurtest, võimaldab see optimaalset kastmist vastavalt nõuetele. Mõõdetud väärtused, nagu niiskuse tase ja praegune maapinna temperatuur, saadetakse Interneti kaudu nutitelefoni või tahvelarvuti kaudu smart ruuteri kaudu otse smart rakendusse GARDENA. Nüüd saate oma aia kastmissüsteemi jälgida, aktiveerida ja reguleerida igal ajal ja igal pool. Komplekti kuuluv smart ruuter on teie uue smart süsteemi keskpunkt. Tänu võimsatele traadita vastuvõtjatele pakub see pika tööpiirkonnaga turvalist ja stabiilset ühendust. Smart ruuter on WiFi või LAN kaabli kaudu hõlpsasti Interneti-ruuteriga ühendatud. GARDENA smart rakenduse kasulikud lisad muudavad selle seadistamise väga lihtsaks. Smart anduri stardikomplekti saab igal ajal laiendada GARDENA smart süsteemi lisaseadmetega. Ärge kunagi jätke oma aeda unarusse. Smart kastmisüsteemi ja robotniidukiga hoolitsetakse teie aia eest kõikjalt.

Smart niiskusandurit saab kasutada kõikjal aias või terrassi või rõdu peenardes ning see edastab aiast andmeid otse nutirakendusse. Mulla niiskust mõõdetakse täpselt seal, kus see on oluline – otse taime juurte juurest, kas sügavamalt murus või lillepotis. Smart andur töötab usaldusväärselt erinevat tüüpi potimullas.

Traadita võrgusuhtluse smart süsteemi süda
Pika raadioühendusega tõestatud traadita ühendusega smart ruuter tagab usaldusväärse ühenduse aias olevate nutiseadmetega ja on ühendatud Interneti-ruuteriga WLAN- või LAN-kaabli kaudu.

Vaata lisainfot SIIT

Küsi saadavust!

Toodete laoseis muutub sekunditega! Kui olete tootest huvitatud, aga e-pood ütleb “Laost otsas”, saada siit mugavalt oma soov ja me anname teada, millal toode taas meie Pärnu laos olemas on!

Sulle võib meeldida ka…

  • Gardena smart niisutusklapp 9 V Bluetooth®

    109,99
    Loe edasi Loading Done
  • Gardena smart kastmiskontrollsüsteem

    199,99
    Lisa korvi Loading Done