Päikeseenergial töötav kastmiskomplekt Gardena AquaBloom (kuni 20le taimele)

110,99

Päikeseenergial, st töötab ilma vee- ja elektriühenduseta!

Laos

EAN: 4078500049481 Tootekood: 967 99 90-01 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Teie taimed on hoolitsetud ka siis, kui teid pole kohal. GARDENA AquaBloom tagab selle, et teie terrassi- ja potitaimed on kogu hooaja vältel kindlates kätes. AquaBloom kastab ja hoolitseb teie taimede ees ka siis, kui te ise eemal olete. Süsteemi jaoks ei pea aias või terrassil olema veekraani ega elektritoiteallikat. Vaja pole muud kui täiendavat veeämbrit. Komplekt AquaBloom on täielik kasutusvalmis kastmissüsteem. See koosneb veepumbast, juhtimisseadmest, mis määrab kastmisgraafiku, ja päikesepaneelist, mis toidab komplekti kuuluvaid laetavaid akusid. 14 eelseadistatud kastmisprogrammiga süsteem võimaldab teil oma äranägemise järgi kasta kuni 20 taime, rakendades selleks rõhuanduritega pihusteid. Iga pihustiga saab väljutada kuni 300 ml vett. Kasutage kindlasti ära AquaBloomi mugavaid ja mitmekülgseid paigaldusvõimalusi. Valige juhtseadme jaoks päikeseline koht: riputage see lillepoti külge, asetage lauale või kinnitage seinale. Komplekti AquaBloom saate paigaldada hõlpsasti ja tööriistu kasutamata. Vabanege aeganõudvatest kastmistöödest ja nautige aega rõdul või terrassil, mida kaunistavad terve hooaja vältel hästi hoolitsetud taimed ja lilled – sõltumata sellest, kui pikaks kujunevad teie puhkuse- või ärireisid.

AquaBloomi käivitamiseks on vaja ainult päiksepaistet. Kohe kui päike tuleb välja, hakkab see päiksepaneeli abil akusid laadima. Kolm-ühes-põhiseade hõlmab pumpa vee ammutamiseks, kontrollseadet kastmisgraafiku määramiseks ja päikesepaneeli, mis varustab komplekti kuuluvaid laetavaid akusid toitega. AquaBloom suudab kanda hoolt kuni 20 taime eest. Saate valida 14 eelseadistatud kastmisprogrammi hulgast sobiliku kastmissageduse ja veekogusega programmi. AquaBloomi saate paigutada oma rõdule või terrassile mitmel erineval viisil. Seade tuleks paigutadakindlasti päikeseküllasesse asukohta, näiteks asetada lauale, taimepoti servale või hoopis riputada seinale. Tilkkastmissüsteemi kvaliteetsed komponendid tagavad taimede ühtlase veega varustamise kogu süsteemi ulatuses.

Küsi saadavust!

Toodete laoseis muutub sekunditega! Kui olete tootest huvitatud, aga e-pood ütleb “Laost otsas”, saada siit mugavalt oma soov ja me anname teada, millal toode taas meie Pärnu laos olemas on!

Sulle võib meeldida ka…

 • Gardena uduvihmutus komplekt

  50,59
  Lisa korvi Loading Done
 • Maapealne tilgutusvoolik, komplekt S (15 m)

  26,39
  Lisa korvi Loading Done
 • Tilkkastmise stardikomplekt Gardena Micro-Drip potitaimedele

  104,99
  Lisa korvi Loading Done