Gardena robotniiduk SILENO+ 1600m2

1799,99

Laos

Tootekood: 967 26 43-07 Kategooria:

Kirjeldus

Robotmuruniiduk teeb elu lihtsamaks, andes rohkem vaba aega ja täiusliku muru. Väga suurte või keerukate liigendatud aedade jaoks kuni 1600 m2

Muru hooldus võib olla nii lihtne! GARDENA SILENO+ hoiab muru kasvu kindla kõrguse juures ja Teie saate oma vaba aega nautida. Tänu SensorCut süsteemile ei tekita robotmuruniiduk murule triipe, vaid loob ühtlase ja täiuslikult hooldatud muruvaiba. See töötab nii vaikselt, et muru niitmist on vaevu kuulda, enne kui see iseseisvalt laadimisjaama tagasi jõuab. Niitmisajad on vabalt programmeeritavad. Tänu sellele töötab robotmuruniiduk ainult siis, kui Te seda vajate. See määrab niitmise sageduse ise tänu sisemisele andurile, mis registreerib muru kasvu. GARDENA SILENO+ suudab tänu võimsale tagaveole tulla toime ebaühtlase maapinnaga ja isegi kuni 35-protsendiliste kalletega.

Komplektis paigaldustarvikud:
Piirdekaabel                250m
Piirdekaabli piigid       400 tk.

Robotniiduki paigaldus ei sisaldu hinnas. Kui tellid paigalduse, siis kindlasti ainult volitatud esindajalt. Küsi meie hinnapakkumist. Kui soovid ise paigaldada, tutvu eelnevalt paigaldust tutvustavate videotega.