Gardena smart niisutusklapp 9 V Bluetooth®

118,99

Laos

Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Gardena smart niisutusklapp 9 V Bluetooth®

Kuumakse alates 3.91 €
Maksa kolmes osas: 39.67 €, 39.67 €, 39.65 €.

118,99

Laos

EAN: 4078500052948 Tootekood: 970480401 Kategooria: Silt:

GARDENA niisutusklapp 9 V Bluetooth® muudab teie aia kastmise automaatseks, juhtmevabaks ja seetõttu ülimugavaks. Niisutusklapp 9 V Bluetooth® on lihtsalt ideaalne, kui soovite oma aias suurema vihmutisüsteemi paigaldusena oma kastmissüsteemi juhtida, eriti kohtades, kus puudub juhtmeühendus. See võimaldab klappe paigutada aia ümber erinevatesse kohtadesse. Teie tahvelarvutist või nutitelefonist, millel on iOS või Android ja tasuta GARDENA Bluetooth® App, saab praktiline kaugjuhtimispult. Kui teie aia kastmine on näiteks jagatud erinevateks aladeks, saate tänu Bluetooth®-ühenduse kaudu neid nüüd juhtida eraldi 10 meetri raadiuses ning ilma toite- või kaablita. Ajakava assistent esitab teile mitu küsimust ja soovitab seejärel teile ideaalse kastmise graafiku. Saate oma kastmise ajakava kohandada kuni kuue kavaga, määrates algusaja, kastmise kestuse või konkreetsed nädalapäevad, mil teie taimi veega varustatakse. Vajadusel saate isegi vihma pausi määrata. Nii saate tagada, et vihmasel nädalal teie aeda asjatult ei kasteta. See on teie taimedele kasulik ja säästab vett. Juhtelementil on selgelt nähtav nupp, mille abil saate kastmist käsitsi alustada ja peatada. Soovitud kastmise kestvuse saab seadistada rakenduses GARDENA Bluetooth®. Lisaks saab vastavalt vajadusele ühendada eraldi saadaval oleva GARDENA mullaniiskuse anduri veesäästlikuks kastmiseks. Klapil on 1″ sisekeere, mida on lihtne paigaldada eraldi saadaval olevale klapi juhtkompuutrile. Niisutusklapp 9 V Bluetooth® vajab 9 V leelispatareid, mis tagab usaldusväärse töö vähemalt ühe aiandushooaja jooksul ja muudab töö täiesti juhtmevabaks ja toiteallikast sõltumatu. Klapi konstruktsioon on optimeeritud vooluhulga jaoks minimaalse veerõhukao jaoks. Bluetooth®-juhtseade pakub praktilisi näidiku LEDe, mis teavitavad teid Bluetooth®-ühendusest, aku tasemest ja praegusest kastmisseisundit.

Vaata lisainfot SIIT

Kaupade tarne

Kõik teie ostud lähevad teele samal tööpäeval ja jõuavad teieni hiljemalt 3 tööpäeva jooksul.

E-poest ostes valige palun endale sobivaim transpordiviis:

Omniva pakiautomaat (3 eur koos km) – ostetud väiksemad tooted liiguvad mugavalt Teile lähimasse pakiautomaati max 3 tööpäeva jooksul. Juhul kui kassas pakiautomadi valikut ei ole, siis see tähendab, et ostukorv sisaldab toodet, mis pakiautomaati ei mahu.

Omniva postkontor (5.99 eur koos km) – tooted, mis pakiautomaati ei mahu, saate tellida endale lähimasse Omniva postkontorisse. NB! Suuri masinaid ja seadmeid me postkontorisse ei saada, need tulevad AINULT kulleriga otse Teile koju!

Itella SmartPost, DPD pakiautomaat (5 eur koos km) – ostetud väiksemad tooted liiguvad mugavalt Teile lähimasse pakiautomaati max 3 tööpäeva jooksul. Juhul kui kassas pakiautomadi valikut ei ole, siis see tähendab, et ostukorv sisaldab toodet, mis pakiautomaati ei mahu.

Tulen ise järgi (0 eur) – nii suurtele, kui väikestele e-poest ostetud toodetele on võimalik Tanni kauplusesse ise järele tulla E – R kell 9-18.00 ja L kl 9 – 15.00, Suur- Jõe 50, Pärnu. Palun arvestage, et mõned tunnid kuluvad kauba ettevalmistusele.

Tanni pakikapp (0 eur) – Tanni kaupluse ees on pakiautomaadid, kuhu saate soovi korral ostetud väiksemad tooted tellida. Kui märgite toodet ostes tarneviisiks “Tanni pakikapp”, tuleb teile paari tunni jooksul SMS kapiukse avamiseks vajaliku koodiga. Pakikapp saate paki kätte ööpäevaringselt, 7 päeva nädalas. Nii pole vaja asjadele järele tormata kaupluse lahtioleku aegadel.

Omniva kuller kodu-ukseni (20 eur koos km) – mõõtudelt suuremad tooted, mis ei mahu pakiautomaati, tarnime Omniva kulleriga otse Teile koju/kontorisse. Kuller helistab ette ja lepib kokku võimaliku üleandmise aja.

Omniva kuller suurtele toodetele (49 eur koos km) – suured masinad ja seadmed, mis pakendatud euroalusele, tarnime Omniva kulleriga otse Teile koju/kontorisse. Kuller helistab ette ja lepib kokku võimaliku üleandmise aja.

Küsi saadavust

Kui olete tootest huvitatud, aga e-pood ütleb “Laost otsas”, saada siit mugavalt oma soov. Me vormistame Sulle broneeringu ja anname teada kohe, kui toode taas meie Pärnu laos olemas on!

Kontakt

Miks valida tanni tooted

30+ aastat turul

Suur valik tooteid

Kiire tarne

Ametlik esindus

Gardena smart niisutusklapp 9 V Bluetooth®

118,99

Laos