Tanni-Vakoma OÜ on aastal 1992 loodud perefirma. Isa Kalju algatatud firmaga on liitunud pojad, minia ja väimees ning nüüdseks juba ka üks lapselaps.

Aastal 2010

Sedasi isalt pojale on antud edasi ka oskusi ja kogemusi, jõudes välja Eesti aasta 2019 parima Husqvarna edasimüüja tiitlini.

Kindlasti on osa edust personaalne lähenemine – me ei müü kauplusest ühtegi masinat karbis välja – kõik müüdavad tooted on arutatud kliendiga pikalt läbi, katsutud ja nuusutatud, sest ainult nii selgub tõde, st tegelik vajadus.

“Mul on saagi vaja” on tavaline lause, mis vajab täpsustamist ja selle “õige” leidmist. Ja seda ikka selleks, et klient saaks oma raha eest just selle temale vajaliku toote.

Iga-aastased tootekoolitused, mehaanikute täiendõpe ja sertifitseerimine – ilma pideva õppimiseta ei oleks võimalik pidada sammu Husqvarna kiire arenguga.

Alates 2020 kevadest on Tanni-Vakoma OÜ ametlik John Deere edasimüüja Pärnus. Müük, hooldus ja varuosad – meie proffessionaalsed müügi- ja hooldusmeeskonnad hoiavad teie John Deere tehnika alati korras!