Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

MEIST

Tanni-Vakoma OÜ on aastal 1992 loodud Eestimaine perefirma. Loe edasi

Aastal 2010

Sedasi isalt pojale on antud edasi ka oskusi ja kogemusi, jõudes välja Eesti aasta 2019 parima Husqvarna edasimüüja tiitlini.

Tanni tööpere augustis 2022, kui tähistasime firma 30. juubelit

Kindlasti on osa edust personaalne lähenemine – me ei müü kauplusest ühtegi masinat karbis välja – kõik müüdavad tooted on arutatud kliendiga pikalt läbi, katsutud ja nuusutatud, sest ainult nii selgub tõde, st tegelik vajadus.

“Mul on saagi vaja” on tavaline lause, mis vajab täpsustamist ja selle “õige” leidmist. Ja seda ikka selleks, et klient saaks oma raha eest just selle temale vajaliku toote.

Iga-aastased tootekoolitused, mehaanikute täiendõpe ja sertifitseerimine – ilma pideva õppimiseta ei oleks võimalik pidada sammu Husqvarna kiire arenguga.

Alates 2020 kevadest on Tanni-Vakoma OÜ ametlik John Deere edasimüüja Pärnus. Müük, hooldus ja varuosad – meie professionaalsed müügi- ja hooldusmeeskonnad hoiavad teie John Deere tehnika alati korras!

Tanni-Vakoma OÜ on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige.

Tanni kaupluse mehed on küll nafta-lõhnalised, õliste näppudega suured mehed, aga nende südamed sulavad kohe, kui Pärnu loomade varjupaiga koeri või kasse vaja aidata. Et sealsed töötajad saaksid keskenduda loomade eest hoolitsemisele, aitab Tanni kauplus tehnikaga.