Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Phone E-mail

Robotniidukite sügishooldus

Laske oma robotniiduk enne selle talvehoidu panemist Husqvarna edasimüüja juures korralikult hooldada, et ta oleks uue hooaja saabudes laetud ja töövalmis.

Miinuskraadid võivad kahjustada robotmuruniiduki akusid, mistõttu tuleb enne talve robotniiduk puhastada ja kuiva kohta hoiule viia. Robotniiduki akud tuleks esmalt täis laadida, siis masin pealülitist välja lülitada ning niitmisjääkidest puhastada. Lisaks robotniidukile peaks siseruumi kuivas kohas hoiustama ka laadimisjaama ja adapterit. Kaablite otsad õues tuleks kaitsta niiskuse eest, asetades need kaitsekarpi. Kui soovite oma Automower®-it ise hoiustada, soovitame teil sellele eelnevalt lasta teha teenindus oma Husqvarna edasimüüja juures. Samuti on oluline hoida teda kuivas keskkonnas, külmumispunktist kõrgema temperatuuri juures. Külmas ja niiskes keskkonnas säilitatavatel määrdunud robotniidukitel on oluliselt lühem kasutusiga. Ülimalt soovituslik on, et hoiate ka laadimisjaama talvel siseruumides.

HÕBE ja PRONKS – kui valisite ühe nendest pakettidest, ootame teie robotniidukit Tanni kaupluses just teile sobival ajal. Ette kokku leppida ei ole vaja.

KULD – kui tunnete, et ise ei taha või ei oska, andke meile teada ning Tanni tehnik korjab sügisel niiduki peale, puhastab ja hooldab, hoiustab korralikus robotniidukite “talvehotellis” ning toob kevadel täielikult hooldatuna tagasi. Hotellis hoitakse Husqvarna Automower®-it kuivas ja köetud keskkonnas, mis on rooste vältimiseks optimaalne. See tagab teie robotmuruniiduki võimalikult pika kasutusea. Palume saata meile allolev vorm, täname!

Robotniiduki hooldus