Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Järelmaks

Järelmaks aitab finantseerida oste nii eraklientidele kui ka ettevõtetele!

Kui soovite osta järelmaksuga, lisage see toode ostukorvi ning ostu vormistades tekib kassas mitmeid võimalusi tasumiseks. Nende hulgast valige endale sobiv järelmaksu pakkuja. Soovitus – kui olete varem kasutanud mõnda nendest, valige ka edaspidi sama järelmaksu pakkuja – sel juhul on Teil seal juba konto olemas ja lisadokumente (nt panga väljavõte) ei küsita. Järelmaksu lepingu saab allkirjastada digitaalselt, kauplusesse tulemata.

NB! Järelmaks paigaldusega robotniidukile

Kui olete saanud Tanni kauplusest hinnapakkumise robotniidukile KOOS paigaldusega ning sooviksite tasuda järelmaksuga, vormistage palun taotlus hinnapakkumises näidatud summale otse finantseerija kodulehel. Positiivse vastuse korral saame sellest teate ka meie ning saame Teie lepingu siduda meilt ostetava tootega.

Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega! Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige meie töötajaga või muu asjatundjaga.

InBank järelmaks

Lepingutasu: 15 eur
Intress: 10,90% ostusummalt
Sissemakse: alates 0 eur
Lepingu pikkus: 3 kuni 48 kuud

Näiteks 1000 eurose ostu puhul: krediidi kulukuse määr on 23,86% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 1000 €, sissemakse 0 €, lepinguperiood 12 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 10,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 €, igakuine haldustasu 0€. Igakuine osamakse 94,06€, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 1128,69€.

Holm Bank AS Liisi järelmaks

Lepingutasu: alates 0 eur
Intress: 9,9%- 21% ostusummalt
Sissemakse: alates 0 eur
Lepingu pikkus: kuni 60 kuud

Näiteks 1000 eurose ostu puhul: krediidi kulukuse määr on 41,14 % järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 1000€, lepingu periood 12 kuud, fikseeritud intressimäär 20 % laenusummalt aastas, lepingutasu 0 eurot, krediidisumma 1000€, igakuine osamakse 100 eur, maksete kogusumma 1200€ ja tagasimaksete summa 1200€.