Robotniiduk Husqvarna Automower® 550 EPOS (kuni 10 000m²)

6099,00

6099,00

Laos

Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Robotniiduk Husqvarna Automower® 550 EPOS (kuni 10 000m²)

Kuumakse alates 184.05 €

6099,00

Virtuaalsete piiridega robotniiduk kuni 10 000 m² suurustele haljasaladele

Laos

Spetsiaalselt professionaalseks kasutamiseks välja töötatud robotniiduk, mis sobib haljastajale, kes hooldab erinevaid suuremaid lagedaid alasid nagu staadionid, jalgpalli- ja golfiväljakud.
Tänu Husqvarna EPOS virtuaalsele piirdekaaablile on niiduk võimeline hooldama erinevaid alasid. Lisaks on võimalik seadistada talle erinevaid transpordiradasid ja tsoone, kuhu niiduk minna ei saa (nii alalisi, kui ka ajutisi).
Maksimaalne kallak tööpiirkonnas kuni 45% (24°).
Seadistamine toimub läbi FleetServices programmi kas siis läbi nutitelefoni, tahvel- või sülearvuti. Husqvarna Fleet Services™ annab teile täieliku kontrolli niiduki üle koos võimalusega jälgida, juhtida ja analüüsida kogu masinaparki oma nutitelefonist, tahvelarvutist või sülearvutist. Saate vaadata niidukite staatust ja täpset asukohta, anda neile käskluse käivitada/peatuda või anda grupikäsklused parkida tormihoiatuse või äikese korral. Seadistused ja lõikekõrgused on lihtsalt reguleeritavad. Võtke vastu häireid ja jälgige niiduki asukohta varguse korral – kõikjalt. Automower Connecti tugi on vajalik paigaldamise ajal ja EPOS-i piirdekaablita paigalduste redigeerimisel.
Elektriline lõikekõrguse reguleerimine muudab soovitud kõrguse seadistamise Husqvarna Automower® Connect rakenduse kaudu mugavaks. Seade on juurdepääsetav ka niiduki peamenüüst.
Robotniidukid, mis on varustatud AutomowerConnect® või FleetServices™ lahendusega, on ühenduses GPS satelliidiga ning kaardistavad oma asukohta. See lahendus muudab kasutamise ja jälgimise lihtsamaks ja varguskindlamaks. Varguse ohu minimeerimiseks varustatud valju helisignaaliga häire ja PIN-koodi lukuga. Kui niidukit tahetakse ära viia, hakkab kõlama häire, mida on võimalik vaigistada ainult niiduki ainulaadse PIN-koodiga.
Husqvarna Automower® arvutab automaatselt kõige efektiivsema tee laadimisjaama või sealt välja varieerides iga kord oma teekonda vähendamaks rattajälgede tekkimist. EPOS™-tehnoloogia abil saab niiduk töötada paralleelselt liikudes või luua mitmesuguseid vorme, nagu rombid, kolmnurgad ja ruudud.
Niiduk kohandab oma tööaega vastavalt murukasvule, see tähendab seda, et kiirel kasvuperioodil niidab niiduk maksimaalsel võimsusel. Kuiva ja päikesepaistelise ilmaga vähendab niiduk võimsust ning niidab harvem. Kommertskasutuse mudelite, Automower 500-seeria ja CEORA, lõikekettad on varustatud 5 Enhance HSS teraga, mis tagab parema lõikejõudluse. Rohkem lõiketerasid ketta kohta annab parema lõiketulemuse ja pikendab teravahetuste intervalli.
Niiduki maapinnalt ülestõstmisel või ümberminekul lülitub lõiketera automaatselt välja. Lisaks pöörlevad lõiketerad välisservast kaugel.
Automower® on ilmastikukindel ja võib väljas olla ööpäevaringselt. Loodud vastu pidama probleemideta ka karmis Põhjamaa kliimas.
Masin ei ole sobilik koduseks kasutamiseks.
Kasutamiseks vajalik signaalimajakas, mis ei ole komplektis. Komplekt sisaldab – laadimisjaam, rattaharjad, toiteplokk, madalpingekaabel 10m.

Kaupade tarne

Kõik teie ostud lähevad teele samal tööpäeval ja jõuavad teieni hiljemalt 3 tööpäeva jooksul.

E-poest ostes valige palun endale sobivaim transpordiviis:

Omniva pakiautomaat (3 eur koos km) – ostetud väiksemad tooted liiguvad mugavalt Teile lähimasse pakiautomaati max 3 tööpäeva jooksul. Juhul kui kassas pakiautomadi valikut ei ole, siis see tähendab, et ostukorv sisaldab toodet, mis pakiautomaati ei mahu.

Omniva postkontor (5.99 eur koos km) – tooted, mis pakiautomaati ei mahu, saate tellida endale lähimasse Omniva postkontorisse. NB! Suuri masinaid ja seadmeid me postkontorisse ei saada, need tulevad AINULT kulleriga otse Teile koju!

Itella SmartPost, DPD pakiautomaat (5 eur koos km) – ostetud väiksemad tooted liiguvad mugavalt Teile lähimasse pakiautomaati max 3 tööpäeva jooksul. Juhul kui kassas pakiautomadi valikut ei ole, siis see tähendab, et ostukorv sisaldab toodet, mis pakiautomaati ei mahu.

Tulen ise järgi (0 eur) – nii suurtele, kui väikestele e-poest ostetud toodetele on võimalik Tanni kauplusesse ise järele tulla E – R kell 9-18.00 ja L kl 9 – 15.00, Suur- Jõe 50, Pärnu. Palun arvestage, et mõned tunnid kuluvad kauba ettevalmistusele.

Tanni pakikapp (0 eur) – Tanni kaupluse ees on pakiautomaadid, kuhu saate soovi korral ostetud väiksemad tooted tellida. Kui märgite toodet ostes tarneviisiks “Tanni pakikapp”, tuleb teile paari tunni jooksul SMS kapiukse avamiseks vajaliku koodiga. Pakikapp saate paki kätte ööpäevaringselt, 7 päeva nädalas. Nii pole vaja asjadele järele tormata kaupluse lahtioleku aegadel.

Omniva kuller kodu-ukseni (20 eur koos km) – mõõtudelt suuremad tooted, mis ei mahu pakiautomaati, tarnime Omniva kulleriga otse Teile koju/kontorisse. Kuller helistab ette ja lepib kokku võimaliku üleandmise aja.

Omniva kuller suurtele toodetele (49 eur koos km) – suured masinad ja seadmed, mis pakendatud euroalusele, tarnime Omniva kulleriga otse Teile koju/kontorisse. Kuller helistab ette ja lepib kokku võimaliku üleandmise aja.

Küsi saadavust

Kui olete tootest huvitatud, aga e-pood ütleb “Laost otsas”, saada siit mugavalt oma soov. Me vormistame Sulle broneeringu ja anname teada kohe, kui toode taas meie Pärnu laos olemas on!

Kontakt

Sulle võib meeldida ka…

  • Signaalimajakas Husqvarna EPOS robotniidukile

    999,00 Lisa korvi

Miks valida tanni tooted

30+ aastat turul

Suur valik tooteid

Kiire tarne

Ametlik esindus

Robotniiduk Husqvarna Automower® 550 EPOS (kuni 10 000m²)

6099,00

6099,00

Laos