Sademetemõõtja ClickUp!

13,99

ClickUp! Sadememõõdik – teil on täpne ülevaade sademete hulgast. Selge ja hõlpsasti loetav skaala registreerib sademete koguse vahemikus 0 kuni 100 l / m².

Laos

EAN: 4078500054515 Tootekood: 970 49 64-01 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Sageli on keeruline hinnata, kui palju niiskust aias ja selle taimedes juba on ja kui palju see veel vajab. Kuid koos ClickUp! sadememõõdikuga näete täpselt, kui palju vihma veest tehtud kastmist on juba tehtud. See sadememõõdik kuulub uuendusliku GARDENA ClickUp! sarja valik. ClickUp! sadememõõdikut saab praktilise ühe klõpsuga mehhanismi abil hõlpsasti kinnitada põhielemendi, lehisepuidust varre külge ja sama hõlpsalt eemaldada. Selle süsteemiga saab erinevaid dekoratiivseid kinnitusi hõlpsalt ja paindlikult vahetada. Kui olete elemendid ühendanud, jääb ühendus stabiilseks ja kõikumatuks. See kinnitus on valmistatud väga läbipaistvast ja eriti tugevast PMMA plastikust. See ei ole vastupidav ainult külma vastu, vaid on ka pestav nõudepesumasinas. Et saaksite täpselt hinnata, kui palju vett teie aed veel vajab, on sadememõõdikul eriti selge ja loetav sademete hulk ning see mõõdetakse vahemikus 0 kuni 100 l / m². Õige kuvamise huvides tuleks sadememõõdikut iga päev vastavalt vajadusele tühjendada, eemaldades selle lihtsalt ühe klõpsuga ühendusega varre küljest.

 

Küsi saadavust!

Toodete laoseis muutub sekunditega! Kui olete tootest huvitatud, aga e-pood ütleb “Laost otsas”, saada siit mugavalt oma soov ja me anname teada, millal toode taas meie Pärnu laos olemas on!

Sulle võib meeldida ka…

 • Puidust vars ClickUp!

  13,99
  Lisa korvi Loading Done
 • Linnusöögimaja ClickUp!

  37,00
  Lisa korvi Loading Done
 • Aiatõrvik ClickUp!

  37,00
  Lisa korvi Loading Done
 • Lillepott või -vaas ClickUp!

  13,99
  Lisa korvi Loading Done