Uputatav pump Gardena 8600 BASIC, puhtale veele

59,99

59,99

Laos

Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Uputatav pump Gardena 8600 BASIC, puhtale veele

59,99

Suure jõudlusega uputatav puhta vee pump välistingimustes ja siseruumides kasutamiseks

Laos

EAN: 4078500049702 Tootekood: 970442501 Kategooria: Silt:

GARDENA puhta vee uputatav pump 8600 BASIC on madala energiatarbega ning suure jõudlusega pump, mis sobib ideaalselt puhta vee ärajuhtimiseks, ülekandmiseks või väljapumpamiseks teie kodus ja aias. Kui otsite usaldusväärset kvaliteetset uputatavat puhta vee pumpa, mis on hea hinna-kvaliteedi suhtega, on see pump suurepärane valik. Usaldusväärne kvaliteet koos vastupidavusega – on ideaalne pumpamise kooslus. Sellepärast pakutakse sellele pumbale suurepärast vastupidavust; sealhulgas pika mehaanilise vastupidavuse jaoks roostevabast terasest võll. Sellel on reguleeritav ujuklüliti, mis hoiab ära pumba kuivalt töötamise ning tagab pumba tõhusa ja ohutu töötamise. Kui otsite mitmekülgset uputatavat pumpa, on see ideaalne valik nende lihtsamate sise- ja välis pumpamistööde jaoks, mida peate aeg-ajalt oma majas ja aias tegema. Elektriline pump on mõeldud puhta veega, mis sisaldab maksimaalselt 5 mm suuruseid reostunud osakesi, mis tähendab, et pump sobib kasutamiseks basseinide, vihmavee, tiikide ja üleujutatud keldritega. 400W mootor suudab vett pumbata kuni 5,5 m sügavuselt ja suudab pumbata või tühjendada kuni 8600 liitrit vett tunnis. Pump on konstrueeritud peaaegu puhta vee liigutamiseks punktist A-st B-ni, näiteks vihmaveetünnidest sinna, kuhu seda teie aia ümber vaja on. Kui teil on tiik või bassein, saab pumpa kasutada basseini kiireks ja tõhusaks täitmiseks või tühjendamiseks. See praktiline mitmeotstarbeline uputatav pump pole mõeldud kasutamiseks ainult välitingimustes, vaid see aitab lahendab ka kõik majapidamises tekkivad üleujutused – pole vaja enam muretseda üleuputava pesumasina või üleujutatud keldri pärast. Teie jaoks veelgi kergema töö tagamiseks on sellel reguleeritav lüliti autmaatse sisselülitamise jaoks – veetasemest alates 4 mm, mis on maksimaalne tasaselt pinnalt imemise veetase. Peaaegu kogu soovimatu vesi pumbatakse ära! Kaasas on 10 m toitekaabel, mis võimaldab pumba tõhusat toimimist kuni 6 meetri sügavuselt. Kui olete töö lõpetanud, saab pumba kaabli korralikult üles kerida ja pumbast eemale hoida.

Võimsus 400 W
Maks. pumpamisjõudlus 8600 l/h
Maks. surve 0.55 bar
Max uputatustase 6 m
Maks. survekaugus 5.5 m
Max vedeliku temperatuur 35 °C
Juhtme pikkus 10 m

Lisainfot vaata SIIT

Kaupade tarne

Kõik teie ostud lähevad teele samal tööpäeval ja jõuavad teieni hiljemalt 3 tööpäeva jooksul.

E-poest ostes valige palun endale sobivaim transpordiviis:

Omniva pakiautomaat (3 eur koos km) – ostetud väiksemad tooted liiguvad mugavalt Teile lähimasse pakiautomaati max 3 tööpäeva jooksul. Juhul kui kassas pakiautomadi valikut ei ole, siis see tähendab, et ostukorv sisaldab toodet, mis pakiautomaati ei mahu.

Omniva postkontor (5.99 eur koos km) – tooted, mis pakiautomaati ei mahu, saate tellida endale lähimasse Omniva postkontorisse. NB! Suuri masinaid ja seadmeid me postkontorisse ei saada, need tulevad AINULT kulleriga otse Teile koju!

Itella SmartPost, DPD pakiautomaat (5 eur koos km) – ostetud väiksemad tooted liiguvad mugavalt Teile lähimasse pakiautomaati max 3 tööpäeva jooksul. Juhul kui kassas pakiautomadi valikut ei ole, siis see tähendab, et ostukorv sisaldab toodet, mis pakiautomaati ei mahu.

Tulen ise järgi (0 eur) – nii suurtele, kui väikestele e-poest ostetud toodetele on võimalik Tanni kauplusesse ise järele tulla E – R kell 9-18.00 ja L kl 9 – 15.00, Suur- Jõe 50, Pärnu. Palun arvestage, et mõned tunnid kuluvad kauba ettevalmistusele.

Tanni pakikapp (0 eur) – Tanni kaupluse ees on pakiautomaadid, kuhu saate soovi korral ostetud väiksemad tooted tellida. Kui märgite toodet ostes tarneviisiks “Tanni pakikapp”, tuleb teile paari tunni jooksul SMS kapiukse avamiseks vajaliku koodiga. Pakikapp saate paki kätte ööpäevaringselt, 7 päeva nädalas. Nii pole vaja asjadele järele tormata kaupluse lahtioleku aegadel.

Omniva kuller kodu-ukseni (20 eur koos km) – mõõtudelt suuremad tooted, mis ei mahu pakiautomaati, tarnime Omniva kulleriga otse Teile koju/kontorisse. Kuller helistab ette ja lepib kokku võimaliku üleandmise aja.

Omniva kuller suurtele toodetele (49 eur koos km) – suured masinad ja seadmed, mis pakendatud euroalusele, tarnime Omniva kulleriga otse Teile koju/kontorisse. Kuller helistab ette ja lepib kokku võimaliku üleandmise aja.

Küsi saadavust

Kui olete tootest huvitatud, aga e-pood ütleb “Laost otsas”, saada siit mugavalt oma soov. Me vormistame Sulle broneeringu ja anname teada kohe, kui toode taas meie Pärnu laos olemas on!

Kontakt

Miks valida tanni tooted

30+ aastat turul

Suur valik tooteid

Kiire tarne

Ametlik esindus

Uputatav pump Gardena 8600 BASIC, puhtale veele

59,99

59,99

Laos