Vihmaveepaagi pump Gardena 2000/2 Li-18 (P4A aku ja laadija komplektis)

154,99

Paindlik ja võimas – akutoitega vihmutünnide pump

Laost otsas

EAN: 4078500054119 Tootekood: 970 51 10-01 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Aia kastmine pehme vihmaveega säästab mitte ainult raha, vaid on ka parim võimalus nii taimedele kui ka keskkonnale. Aga kes tahaks kastekannu vedada? Sa ei pea seda enam tegema! GARDENA akuga vihmavee paagi pumbaga 2000/2 18V P4A ei vaja te kastmiseks ei jõudu ega aega, sest see pumpab vett otse tünnist – isegi kohtades, kus pole elektrit.

Kui kombineerite pumbale GARDENA düüsi, pihustuspüstoli või vihmuti, näiteks ruudukujulise vihmuti AquaZoom, saavad teie põõsad, lilled ja muru täpselt õrna kastmise, mille abil nad õitsevad. Pumba alumiiniumist teleskooptoru saab reguleerida vihmavaadi kõrgusele.

Tünnipumba väljastusvõimsus on 2000 liitrit tunnis ja maksimaalne rõhk 2,0 baari. Juhtklapiga saab pumba veevoolu vastavalt vajadusele reguleerida – ühtlane tilguti kujul kastmine on võimalik. Taimer võimaldab teil valida, kui kaua pump peaks töötama. Seejärel lülitub see ise automaatselt välja. Ja mis siis, kui vihmatünn on juba tühi? Pole probleem: kuivalt töötamise funktsioon kaitseb pumpa kahjustuste eest. Mustuse eest hoidmiseks on lisatud ka eelfilter. Seda saab hõlpsasti eemaldada ja puhastada. Pumba korpus on vastupidav, nagu ka kõik muud veepaagi pumba komponendid. Seetõttu pakume ostu veebis registreerimisel viieaastast garantiid.

Muidugi ei saa aiapumpa kasutada mitte ainult vihmaveepaakides, vaid ka kõigi muude pumpamistoimingute jaoks.

Vihmaveepaagi pump 2000/2 tarnitakse kasutusvalmis komplektina koos laadija ja 18 V POWER FOR ALL akuga, mille tööaeg on 18 kuni 65 minutit – sõltuvalt valitud režiimist. POWER FOR ALL ALLIANCE on üks juhtivate tootjate kaubamärkideüleseid akualliansse. See tähendab, et aku ühildub paljude teiste kodus ja aias asuvate seadmetega – nii et te ei pea enam iga toote jaoks eraldi akut ostma. Säästate raha, jäädes paindlikuks! Kirge toetab GARDENA – aiavarustus, mis annab teile vabaduse.

Vaata lisainfot SIIT