Võnkuvvihmuti Aqua L

48,79

Suurte muruplatside kastmiseks sobib suurepäraselt GARDENA Aqua L. Võnkuv vihmuti sobib kastmispiirkonnale suurusega 120 kuni 280 m².

Laos

EAN: 4078500048033 Tootekood: 967976401 Kategooria: Silt:

Suurte muruplatside kastmiseks sobib suurepäraselt GARDENA Aqua L. Võnkuv vihmuti sobib kastmispiirkonnale suurusega 120 kuni 280 m². See eristub teistest paljude suurepäraste omaduste tõttu ja tagab pideva ühtlase kastmise, ilma lompe tekitamata.

Vihmutit on lihtne kasutada ning selleks ei ole vaja tehnilisi teadmisi. Vihmuti jaoks saab määrata sobiva töömaa vahemikus 8 kuni 18 meetrit. Pihustuslaius on alati maksimaalselt 16 meetrit, kuid saate ka valida seda, kas kastetakse ühelt või mõlemalt poolt.

Kuna vihmutit hoitakse tõenäoliselt pikalt välitingimustes, on see valmistatud kõrge kvaliteediga materjalidest, mis tagavad kaitse UV-kiirguse eest. See on kaitstud ka külma eest, kui kevade või sügise hommikutel peaks miinuskraade esinema.

Mõistagi on ka vihmuti puhastamine väga mugav. Ühendusliitel on sisseehitatud metallfilter, mille saab eemaldada ja jooksva vee all hõlpsasti loputada. Lisaks saab vihmuti pihustitest nõelatorke abil eemaldada katlakivi. Nõela leiate, kui eemaldate Aqua L-i teises otsas oleva kruvikorgi.

Kaetav pindala min 120 m²
Kaetav pindala max 280 m²
Pihustusala Ø 8 m – 18 m
Suurim pihustuskaugus 16 m

Küsi saadavust

Kui olete tootest huvitatud, aga e-pood ütleb “Laost otsas”, saada siit mugavalt oma soov. Me vormistame Sulle broneeringu ja anname teada kohe, kui toode taas meie Pärnu laos olemas on!

Kontakt

Kaupade tarne

Kõik teie ostud lähevad teele samal tööpäeval!

E-poest ostes valige palun endale sobivaim transpordiviis:

Itella SmartPost, Omniva, DPD (5 eur koos km) – ostetud väiksemad tooted liiguvad mugavalt Teile lähimasse pakiautomaati max 3 tööpäeva jooksul. Juhul kui kassas pakiautomadi valikut ei ole, siis see tähendab, et ostukorv sisaldab toodet, mis pakiautomaati ei mahu.

Tulen ise järele (0 eur) – nii suurtele, kui väikestele e-poest ostetud toodetele on võimalik Tanni kauplusesse ise järele tulla E – R kell 9-18.00 ja L kl 9 – 15.00, Suur- Jõe 50, Pärnu. Palun arvestage, et mõned tunnid kuluvad kauba ettevalmistusele.

Tanni pakikapp (0 eur) – Tanni kaupluse ees on pakiautomaadid, kuhu saate soovi korral ostetud väiksemad tooted tellida. Kui märgite toodet ostes tarneviisiks “Tanni pakikapp”, tuleb teile paari tunni jooksul SMS kapiukse avamiseks vajaliku koodiga. Pakikapp saate paki kätte ööpäevaringselt, 7 päeva nädalas. Nii pole vaja asjadele järele tormata kaupluse lahtioleku aegadel.

Kuller (20 eur koos km) – Pärnu linna ja maakonna piires on kulleriks meie kaupluse töötaja, teistesse Eesti linnadesse ja maakondadesse toob ostetud kauba DPD kuller. Kulleriga toimetame kliendini suured tooted, mis pakiautomaati ei mahu. Kuller helistab ette ja lepib kokku võimaliku tarneaja.

Miks valida tanni tooted

SULLE VÕIVAD MEELDIDA KA NEED TOOTED

Võnkuvvihmuti Aqua L
48,79

Laos