Tootefiltrid
Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Saeketid

Kui soovite kettsaagi maksimaalselt ära kasutada, on tähtis, et valite täpselt õige saeketi. Siin on mõned momendid, mida peate meeles pidama.

Saeketi valimisel peate esmalt teadma ketisammu, veohamba paksust ja veohammaste arvu. Kui need on teada, sõltub ülejäänud valik põhimõtteliselt ainult teie eelistustest.

Ketisamm on keskmine kaugus saeketi kahe needi vahel. See väärtus (1/4″, 0,325″, 3/8″ või 0,404″) on tavaliselt toodud sae juhtplaadil. Kui te ei suuda seda leida, soovitame lasta edasimüüjal mõõta teie vana saeketti, sest see on veidi keeruline.

Kaliiber on veetavate lülide paksus ja seda on vaja teada selleks, et saekett sobiks õigesti juhtplaati. Veohamba paksus (0,043″; 0,050″; 0,058″ või 0,063″) on nagu ketisammgi tõenäoliselt märgitud juhtplaadile. Kui ei ole märgitud, soovitame edasimüüjal mõõta teie vana saeketi veohamba paksust.

Saeketi pikkus määratakse ketisammu ja veohammaste arvu järgi. Seda ei ole tavaliselt juhtplaadile või sael kuskile mujale trükitud ja seega tuleb lugeda vana saeketi veohammaste arvu.

Kui panete standardsele saele agressiivsema saeketi, ei saavuta te kunagi suuremat jõudlust. Justkui paneksite piraajale hai hambad – hammustus ei lähe sellest kuidagi teravamaks.

Kui hoolitsete selle eest, et teie saekett ja saag sobivad ideaalselt kokku (agressiivne saekett agressiivse sae jaoks jne), töötavad teie lõikeseadmed alati maksimaalse jõudlusega.