1. Kui olete enda jaoks sobiva toote leidnud võite need lisada ostukorvi kohe kategooria vaatest

2. Seejärel saate edasi liikuda ostukorvi, kus on ülevaade ostetavatest/tellitavatest toodetest

3. Kui olete veendunud, et tooted ja kogused on õiged, liikuge edasi kassasse

4. Kassas tuleb sisestada andmed tellimuse sooritamiseks. Vajadusel saate kauba saata ka teisele aadressile (e. erinev aadress makseaadressist)

5.Seejärel valige transpordiviis. Pane tähele – postitame ainult käsitööriistu ja lisatarvikuid pakiautomaati, st. suure tehnika toome Teile koju kätte. Selleks valige transpordiviisiks “Tanni kuller 10 eur”. See ei tähenda, et toome lihtsalt Teile kauba värava taha, vaid ikka seadistame valmis ja anname kasutamisvalmis seadme üle koos esmase juhendamisega mugavaks kasutamiseks.

6. Samuti tuleb valida ka makseviis

6.1. Maksan arvega (peale tehingu sooritamist tuleb arve teile e-kirjana. (Tasumistähtaeg – 3h)

6.2. Pangalingid

6.3. Krediitkaardimakse

7. Kui tellimus on edukalt esitatud, tuleb teile e-mailile kinnitus tellimusest

8. Edasi tegeleme tellimusega esimesel võimalusel. Kui toode on meie Pärnu laos, jõuab see Teieni 3-4 tööpäeva jooksul. Kui toodet ei ole Pärnus, tuleb see Rootsi laost ja jõuab Teieni 10-14 tööpäeva jooksul. Tooted, mille laoseis on märkega “Järeltellimuses”, on tavalisest pikema tarnega (seoses kevadise eriolukorraga tehased Euroopas seisid ja kaubad saabuvad hilinemisega). Loomulikult anname tarneajast Teile jooksvalt teada. Samuti teavitame kohe, kui tellitud kaup kohal.