Tilkkastmise stardikomplekt Gardena Micro-Drip potitaimedele

104,99

Koheselt kasutusvalmis! 36le potitaimele.
Pumbast, voolikutest, erinevatest tilkkastmisotsikutest ja integreeritud taimeriga trafost koosnevat komplekti saab kohe kasutama hakata. Automaatkastmissüsteemi on väga lihtne kasutada ja see ei vaja programmeerimist.

Laos

EAN: 4078500126502 Tootekood: 900 90 29-01 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

GARDENA puhkuskastmis süsteemiga saate kasta automaatselt kuni 36 potitaime. Selle süsteemiga saate kasta oma taimi lihtsalt ilma kastekannuta ja ei pea muretsema selle üle, kui teid kodus ei ole. Tänu taimeriga trafole aktiveeritakse tilkkastmissüsteem korra päevas üheks minutiks. Vee mahtu on võimalik reguleerida vastavalt taimede vajadustele alates 15 ml minutis kuni 60 ml minutis. Kui taim vajab veel rohkem vett võib ühele taimele panna mitu tilgutit. Komplekti on võimalik kasutada nii sise- kui ka välistingimustes. Komplekti kuuluvad: 1x taimeriga trafo; 1x prahifiltriga pump; 9 m ühendusvoolik; 3x 12 väljundiga tilgutusjaotur; 30 m niisutusvoolik; 36x voolikuhoidja ja 20x otsakork.

Vaata lisainfot SIIT

Küsi saadavust!

Toodete laoseis muutub sekunditega! Kui olete tootest huvitatud, aga e-pood ütleb “Laost otsas”, saada siit mugavalt oma soov ja me anname teada, millal toode taas meie Pärnu laos olemas on!