Gardena Smart veesüsteemi stardikomplekt

220,00

Smart veesüsteemi stardikomplekt GARDENA, mis koosneb smart kastmiskompuutrist ja smart ruuterist, kontrollib automaatselt teie aia veevarustust ja tagab seeläbi teie taimede paindliku kastmise. Komplekt sobib ideaalselt automaatseks kastmiseks GARDENA Micro-Drip-Systemi või GARDENA vihmutisüsteemiga.

Laos

EAN: 4078500018906 Tootekood: 967 04 89-01 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Kui kasutate GARDENA tasuta iOS-i, Androidi või veebirakendust, on asjad teie aias alati kontrolli all hoolimata sellest, kus te parasjagu olete. See nutirakendus näitab teile vaid mõne puudutusega kogu vajalikku teavet ja võimaldab kohandada kõiki aiatöö seadeid. See on mugav ja praktiline. GARDENA smart kastmiskompuutri võimekad vastuvõtjad tagavad ka suurtes aedades võrguühenduse GARDENA smart ruuteriga ja seetõttu ka pideva ühenduse GARDENA smart rakendusega. GARDENA smart ruuter loob juhtmeta võrguside kõigi GARDENA smart süsteemi seadmete ja GARDENA smart rakenduse vahel. Kaks integreeritud suure jõudlusega vastuvõtjat tagavad stabiilse ja turvalise ühenduse isegi suurtel vahemaadel. Smart kastmiskompuuter kontrollib usaldusväärselt teie taimede kastmist igapäevaelus ja isegi siis kui teid pole kodus. Testitud klapitehnoloogia tagab stabiilse ühenduse smart kastmiskompuutri, veeühenduse ja kastmistarvikute vahel.

Tehnilised andmed
Vooluallikas 3 x AA 1,5 V leelispatarei (LR6, ei kuulu komplekti)
Töösurve, min 0.5 bar
Töösurve, max. 12 bar
Keere 26,5 mm (G3/4), 33,3 mm (G1)
Kastmistihedus päevas 5
Kastmise kestvus 0 h 1 min – 10 h 0 min
Kastmissagedus kuni 6 kastmist päevas, nädalapäevade valik

Küsi saadavust!

Toodete laoseis muutub sekunditega! Kui olete tootest huvitatud, aga e-pood ütleb “Laost otsas”, saada siit mugavalt oma soov ja me anname teada, millal toode taas meie Pärnu laos olemas on!

Sulle võib meeldida ka…

  • Gardena kastmiskompuuter C2030 duo plus

    130,00
    Lisa korvi Loading Done
  • Gardena kastmiskompuuter C 1060 plus

    142,99
    Lisa korvi Loading Done