Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Saekett Husqvarna X-CUT®

17,9034,90

 

 

Kuidas õiget saeketti valida?Loe SIIT

Tootekood: - Kategooria:

X-CUT-i saekett on valmistatud konkureerivate toodetega võrreldes kiiremaks ja sujuvamaks lõikamiseks ning see on kasutusvalmis kohe karbist väljavõtmisel. See parandab teie lõiketõhusust ja seega teie tulemusi. Samal ajal on kasutaja jõupingutus (etteandejõud) väiksem, mis muudab kogu töökoormuse keha jaoks lihtsamaks.

Töö efektiivsuse seisukohast on lõikehamba nurk otsustava tähtsusega. Mida väiksem see nurk on, seda suurem teravus. Kuid liiga väikese nurga korral kaotab lõikehammas teravuse kiiremini ja puruneb kergemini. Oma X-CUT-i saeketiga on Husqvarna keskendunud optimaalse nurga leidmisele, mis püsiks kaua tõhus.

X-CUT-i saekett on tehases eelpingutatud, mis tähendab, et saate töötada kauem ilma ketti üle pingutamata. Asjatud reguleerimised ei aeglusta teie tööd ja lõdva keti tõttu lõikesüsteemi kahjustamise oht on tunduvalt väiksem.

Kuidas valida õige saekett? Loe Husqvarna juhendist

Kaupade tarne

Kõik teie ostud lähevad teele samal tööpäeval ja jõuavad teieni hiljemalt 3 tööpäeva jooksul.

E-poest ostes valige palun endale sobivaim transpordiviis:

Omniva pakiautomaat (3 eur koos km) – ostetud väiksemad tooted liiguvad mugavalt Teile lähimasse pakiautomaati max 3 tööpäeva jooksul. Juhul kui kassas pakiautomadi valikut ei ole, siis see tähendab, et ostukorv sisaldab toodet, mis pakiautomaati ei mahu.

Omniva postkontor (5.99 eur koos km) – tooted, mis pakiautomaati ei mahu, saate tellida endale lähimasse Omniva postkontorisse. NB! Suuri masinaid ja seadmeid me postkontorisse ei saada, need tulevad AINULT kulleriga otse Teile koju!

Itella SmartPost, DPD pakiautomaat (5 eur koos km) – ostetud väiksemad tooted liiguvad mugavalt Teile lähimasse pakiautomaati max 3 tööpäeva jooksul. Juhul kui kassas pakiautomadi valikut ei ole, siis see tähendab, et ostukorv sisaldab toodet, mis pakiautomaati ei mahu.

Tulen ise järgi (0 eur) – nii suurtele, kui väikestele e-poest ostetud toodetele on võimalik Tanni kauplusesse ise järele tulla E – R kell 9-18.00 ja L kl 9 – 15.00, Suur- Jõe 50, Pärnu. Palun arvestage, et mõned tunnid kuluvad kauba ettevalmistusele.

Tanni pakikapp (0 eur) – Tanni kaupluse ees on pakiautomaadid, kuhu saate soovi korral ostetud väiksemad tooted tellida. Kui märgite toodet ostes tarneviisiks “Tanni pakikapp”, tuleb teile paari tunni jooksul SMS kapiukse avamiseks vajaliku koodiga. Pakikapp saate paki kätte ööpäevaringselt, 7 päeva nädalas. Nii pole vaja asjadele järele tormata kaupluse lahtioleku aegadel.

Omniva kuller kodu-ukseni (20 eur koos km) – mõõtudelt suuremad tooted, mis ei mahu pakiautomaati, tarnime Omniva kulleriga otse Teile koju/kontorisse. Kuller helistab ette ja lepib kokku võimaliku üleandmise aja.

Omniva kuller suurtele toodetele (49 eur koos km) – suured masinad ja seadmed, mis pakendatud euroalusele, tarnime Omniva kulleriga otse Teile koju/kontorisse. Kuller helistab ette ja lepib kokku võimaliku üleandmise aja.

Küsi saadavust

Kui olete tootest huvitatud, aga e-pood ütleb “Laost otsas”, saada siit mugavalt oma soov. Me vormistame Sulle broneeringu ja anname teada kohe, kui toode taas meie Pärnu laos olemas on!

Kontakt

Miks valida tanni tooted

30+ aastat turul

Suur valik tooteid

Kiire tarne

Ametlik esindus