Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Husqvarna NERA – kaablivaba robotniitmise uus ajastu

Kõige uuenduslikum element uutel NERAdel on kindlasti EdgeCut-funktsioon, mis minimeerib vajadust muru servade trimmerdamiseks, säästes nii aega ja vaeva. Seda võimaldab spetsiaalne tagumine EdgeCut-lõikeketas, mis suudab lõigata nii lähedalt servadele, et ainult väikene osa murust jääb lõikamata. Vaata videot

NERA pakub võimalust valida füüsiliste piiretega paigalduse või Husqvarna EPOS™ piirdekaablita paigalduse vahel. Piirdekaablita paigalduseks vajate lisaks moodulit ning tugijaama .

EPOS™ võimaldab teil kogeda täielikku paindlikkust virtuaalsete piiridega, mida pakub satelliidipõhine tehnoloogia 2-3 cm täpsusega. See tähendab ka seda, et puudub oht, et kaablit võiksid katkeda.

Lisaks võimaldab EPOS™ Zone Control luua Automower® Connect rakenduse kaudu erinevaid niidualasid ja neid vastavalt oma vajadustele seadistada. Sama lihtsalt saab luua ajutisi mitteniidetavaid alasid, et säilitada näiteks hooajaliste lillede õitsemise. Vaata videot

Lisaks täiesti uue võimalusena saab kaablivaba paigalduse korral siiski mõned alad kaabliga piirata. Miks? Suurte puude alused murupinnad, kus on oht, et robotniidukil puudub nn taevavaade ning masin katkestab töö signaali puudumisel, saab kaabliga määrata masina tööpiirkonnaks. Selline hübriidlahendus tähendab, et reaalselt ka kaablivabalt suurema osa koduaedadest ära niidetud.

Sisseehitatud radariga suudab niiduk objekte tuvastada ja vältida, vähendades nii ettekavatsemata seiskumisi. Tuvastamisrežiim vähendab kiirust ja muudab kokkupõrked pehmemaks ning vältimisrežiim paneb niiduk eemale pöörama ja kokkupõrkeid vältima.

Kas oled väsinud toodetest, mis lubavad paljut, ent pakuvad tegelikkuses väga vähest?

Kui valida on nii paljude läikivate tehnikavigurite vahel, võib õige otsuse tegemine olla otsekui emotsionaalne sõit Ameerika mägedel. Kui valid Husqvarna, valid usaldusväärse ja kindla kaubamärgi. Nii valid robotniiduki, mida võid kindlalt usaldada.

Husqvarna Automower® 410XE NERA
Husqvarna Automower® 310E NERA