Robotniiduk Husqvarna Automower® 310E NERA (võimalik kaablivaba paigaldus)

2199,00

2199,00

Laos

Shopping Cart

Ostukorvis tooteid ei ole

Robotniiduk Husqvarna Automower® 310E NERA (võimalik kaablivaba paigaldus)

Ostuga kaasa trimmer 110iL FLXi
Kuumakse alates 66.60 €
Maksa kolmes osas: 733.00 €, 733.00 €, 733.00 €.

2199,00

Laos

Tootekood: 970654111 Kategooria: Silt:

Husqvarna Automower® 310E NERA on robotniiduk kuni 1000 m² muruala niitmiseks.

310E NERA on varustatud EdgeCut-funktsiooniga, mis minimeerib vajadust muru servade trimmerdamiseks, säästes nii aega ja vaeva. Seda võimaldab spetsiaalne tagumine EdgeCut-lõikeketas, mis suudab lõigata nii lähedalt servadele, et ainult väikene osa murust jääb lõikamata.

310E NERA pakub võimalust valida füüsiliste piiretega paigalduse või Husqvarna EPOS™ piirdekaablita paigalduse vahel. EPOS™ võimaldab teil kogeda täielikku paindlikkust virtuaalsete piiridega, mida pakub satelliidipõhine tehnoloogia 2-3 cm täpsusega. See tähendab ka seda, et puudub oht, et kaablit võiksid katkeda. Lisaks võimaldab EPOS™ Zone Control luua Automower® Connect rakenduse kaudu erinevaid niidualasid ja neid vastavalt oma vajadustele seadistada. Sama lihtsalt saab luua ajutisi mitteniidetavaid alasid, et säilitada näiteks hooajaliste lillede õitsemise.

Niiduk kohandab oma tööaega vastavalt murukasvule, see tähendab seda, et kiirel kasvuperioodil niidab niiduk maksimaalsel võimsusel. Kuiva ja päikesepaistelise ilmaga vähendab niiduk võimsust ning niidab harvem.

Tõhusaks niitmiseks kõrge rohuga aladel saab aktiveerida koht- ja spiraallõikamise režiimid. Kui spiraallõikamise funktsioon on aktiveeritud, tuvastavad lõiketerade ketta andurid, kui niiduk siseneb kõrgema rohuga alale, ja lülituvad automaatselt süstemaatilisele spiraalsele mustrile. Kohtlõikamise režiim on loodud piiratud pikema muru ala kiireks niitmiseks. See on eriti kasulik näiteks aiamööbli alla jääva ala niitmiseks pärast seda, kui oled mööbli eemaldanud. Aseta niiduk vastavale alale ja vali kohtlõikamise režiim. Niiduk asub niitma tihedate spiraalidena ja töö lõpetamisel jätkab automaatrežiimil.

Seadista teisene niiduala, kui sinu murul on kaks ala, mis ei ole ühendatud niiduki läbikäiguga. Teisese niiduala seadistamiseks pead seadistama piirdekaabli teisese niiduala ümber saare loomiseks. Pärast paigaldamist tuleb niidukit liigutada käsitsi nende kahe ala vahel. Niiduk niidab valitud ajavahemikus või kuni aku tühjenemiseni.

Automower® Connect rakendusega saate oma niidukit jälgida ükskõik kus te ka viibite ja samuti integreerida selle oma nutikoduga. Saatke käske, vaadake või muutke oma niiduki seadeid ning saate teateid kui peaks esinema tõrkeid. Naudi rakendusega oma nutitelefonist kaugjuhtimispuldi mugavust.

Ühildub Amazon Alexa, Google Home ja IFTTT-ga mugavaks hääljuhtimiseks ning olekuvärskendusteks. See kehtib kõigi mobiilside- või Wi-Fi-ühenduvusega Husqvarna Automower® mudelite kohta, mis võimaldavad täita häälkäsklusi (nt käivitamine, seiskamine ja parkimine), saada niiduki olekuvärskendusi, küsides seda lihtsalt häälassistendilt läbi IFTTT rutiinide ning palju muud. Automower® Connecti abil saad ka oma robotniiduki nutisüsteemiga Gardena Smart System ühendada ning muru korraga nii niita kui ka kasta.

Kui niiduk viiakse eelnevalt määratletud alast väljapoole, teavitatakse sind rakenduses, vähendades nii varguse riski. Kasuta lihtsalt rakendust Automower® Connect, et määrata oma niiduki GeoFence ala: nii tead alati, kus niiduk asub.

Kaablivabaks paigalduseks vajate juurde moodulit ning tugijaama.

Jäta julgelt robotniiduki paigaldus proffidele, küsi meie tehniku pakkumist SIIT

Kaupade tarne

Kõik teie ostud lähevad teele samal tööpäeval ja jõuavad teieni hiljemalt 3 tööpäeva jooksul.

E-poest ostes valige palun endale sobivaim transpordiviis:

Omniva pakiautomaat (3 eur koos km) – ostetud väiksemad tooted liiguvad mugavalt Teile lähimasse pakiautomaati max 3 tööpäeva jooksul. Juhul kui kassas pakiautomadi valikut ei ole, siis see tähendab, et ostukorv sisaldab toodet, mis pakiautomaati ei mahu.

Omniva postkontor (5.99 eur koos km) – tooted, mis pakiautomaati ei mahu, saate tellida endale lähimasse Omniva postkontorisse. NB! Suuri masinaid ja seadmeid me postkontorisse ei saada, need tulevad AINULT kulleriga otse Teile koju!

Itella SmartPost, DPD pakiautomaat (5 eur koos km) – ostetud väiksemad tooted liiguvad mugavalt Teile lähimasse pakiautomaati max 3 tööpäeva jooksul. Juhul kui kassas pakiautomadi valikut ei ole, siis see tähendab, et ostukorv sisaldab toodet, mis pakiautomaati ei mahu.

Tulen ise järgi (0 eur) – nii suurtele, kui väikestele e-poest ostetud toodetele on võimalik Tanni kauplusesse ise järele tulla E – R kell 9-18.00 ja L kl 9 – 15.00, Suur- Jõe 50, Pärnu. Palun arvestage, et mõned tunnid kuluvad kauba ettevalmistusele.

Tanni pakikapp (0 eur) – Tanni kaupluse ees on pakiautomaadid, kuhu saate soovi korral ostetud väiksemad tooted tellida. Kui märgite toodet ostes tarneviisiks “Tanni pakikapp”, tuleb teile paari tunni jooksul SMS kapiukse avamiseks vajaliku koodiga. Pakikapp saate paki kätte ööpäevaringselt, 7 päeva nädalas. Nii pole vaja asjadele järele tormata kaupluse lahtioleku aegadel.

Omniva kuller kodu-ukseni (20 eur koos km) – mõõtudelt suuremad tooted, mis ei mahu pakiautomaati, tarnime Omniva kulleriga otse Teile koju/kontorisse. Kuller helistab ette ja lepib kokku võimaliku üleandmise aja.

Omniva kuller suurtele toodetele (49 eur koos km) – suured masinad ja seadmed, mis pakendatud euroalusele, tarnime Omniva kulleriga otse Teile koju/kontorisse. Kuller helistab ette ja lepib kokku võimaliku üleandmise aja.

Küsi saadavust

Kui olete tootest huvitatud, aga e-pood ütleb “Laost otsas”, saada siit mugavalt oma soov. Me vormistame Sulle broneeringu ja anname teada kohe, kui toode taas meie Pärnu laos olemas on!

Kontakt

Miks valida tanni tooted

30+ aastat turul

Suur valik tooteid

Kiire tarne

Ametlik esindus

Robotniiduk Husqvarna Automower® 310E NERA (võimalik kaablivaba paigaldus)

2199,00

2199,00

Laos