Tanni kliendiklubi liikmetele alati parimad pakkumised!
Kui soovid olla esimeste seas, kes kuulevad uuest Husqvarna robotniidukist, liitu kohe Tanni kliendiklubiga.
Kui soovid olla esimeste seas, kes kuulevad uuest Husqvarna robotniidukist, liitu kohe Tanni kliendiklubiga.
GARDENA veearvesti AquaCount on suurepärane abiline aia kastmisel ning aitab mõõta veekulu ja säästa vett. Tänu kaasasolevale patareile on veearvesti AquaCount kohe kasutusvalmis.
Selle saab nii horisontaal- kui ka vertikaalasendis ühendada kas kraaniga või otse voolikuotsaga. Suurel pöörleval ekraanil, mida on igast asendist lihtne lugeda, on neli funktsiooni kasuliku teabega veehalduse kohta.
Funktsioonidega 1 ja 2 saab kuvada vee kogukulu, näiteks päeva ja hooaja kohta. Funktsioon 3 näitab täpset veekulu kastmisprotsessi kohta ning funktsioon 4 näitab voolukiirust liitrites või gallonites minuti kohta.
Veearvestit AquaCount on lihtne puhastada, see on UV-stabiilne ja külmakindel.
Kui olete tootest huvitatud, aga e-pood ütleb "Laost otsas", saada siit mugavalt oma soov. Me vormistame Sulle broneeringu ja anname teada kohe, kui toode taas meie Pärnu laos olemas on!
Kõik teie ostud lähevad teele samal tööpäeval ja jõuavad teieni hiljemalt 3 tööpäeva jooksul. Pakiautomaati saadetavad pakid on olenemata kapi suurusest sama hinnaga!
E-poest ostes valige palun endale sobivaim transpordiviis:
Omniva ja Unisend pakiautomaat (3 eurot koos km) - ostetud väiksemad tooted liiguvad mugavalt Teile lähimasse pakiautomaati max 3 tööpäeva jooksul. Juhul kui kassas pakiautomadi valikut ei ole, siis see tähendab, et ostukorv sisaldab toodet, mis pakiautomaati ei mahu.
Omniva postkontor (6 eur koos km) – tooted, mis pakiautomaati ei mahu, saate tellida endale lähimasse Omniva postkontorisse. NB! Suuri masinaid ja seadmeid me postkontorisse ei saada, need tulevad AINULT kulleriga otse Teile koju!
SmartPostI, DPD pakiautomaat (5 eur koos km) – ostetud väiksemad tooted liiguvad mugavalt Teile lähimasse pakiautomaati max 3 tööpäeva jooksul. Juhul kui kassas pakiautomadi valikut ei ole, siis see tähendab, et ostukorv sisaldab toodet, mis pakiautomaati ei mahu.
Tulen ise järgi (0 eur) – nii suurtele, kui väikestele e-poest ostetud toodetele on võimalik Tanni kauplusesse ise järele tulla E – R kell 9-18.00 ja L kl 9 – 15.00, Suur- Jõe 50, Pärnu. Palun arvestage, et mõned tunnid kuluvad kauba ettevalmistusele.
Omniva kuller kodu-ukseni (20 eur koos km) – mõõtudelt suuremad tooted, mis ei mahu pakiautomaati, tarnime Omniva kulleriga otse Teile koju/kontorisse. Kuller helistab ette ja lepib kokku võimaliku üleandmise aja.
Omniva kuller suurtele toodetele (49 eur koos km) – suured masinad ja seadmed, mis pakendatud euroalusele, tarnime Omniva kulleriga otse Teile koju/kontorisse. Kuller helistab ette ja lepib kokku võimaliku üleandmise aja.