Husqvarna vabastab Sinu jaoks aega lubades mugavalt ja säästlikult kujundada aed, millest oled unistanud. Alljärgnevast kirjatükist saad aimu, kuidas lähituleviku tehnoloogiaid kasutades muudad oma aia kauniks ja terviklikuks koosluseks, mille võimalusi saad nutiekraanilt näpuliigutusega hallata kõikjalt.

Tänu Husqvarna Automower® robotniidukile saad palju vaba aega tegelemaks meeldivate tegevustega selle asemel, et muru niita. Samal ajal, kui Sina veedad aega oma pere ja sõpradega, niidab ta muru ideaalselt nii vihma kui päikesega.
Iga aed on unikaalne. Automower® robotniidukite valik hõlmab sobivaid mudeleid nii väikeste kui ka keerukamate kuni 5.000m2 suurustele aedadele.

Nutikam kui kunagi varem

Automower® robotniiduki loomisel on seatud põhieesmärgiks tema nutikuse ja kasutusmugavuse. Husqvarna pärandile kohaselt tugineb Automower® robotniiduk Rootsi inseneride loomingule, mis hõlmab uusimat tehnoloogiat ja konkurentsitut töökindlust.

GPS-i toel töötav navigatsioonisüsteem ja sisseehituatud sensorid võimaldavad seadmel arvestada töös eri faktoritega (muru kasvu kiirus, ilm, raskesti ligipääsetavad kohad). Sõltumata sellest, kui keerulise kujuga on aed, hoiab robotniiduk muru alati kauni ja hooldatuna.

GPS-juhtimisega navigeerimissüsteem (X-seerial)

Niidukile paigaldatud GPS-juhtimisega süsteem koostab aia plaani, millele on märgitud piirdekaabli ja juhtkaablite asukohad. Seejärel salvestab Husqvarna Automower® need aia osad, mis on tihedamalt niidetud ja reguleerib vastavalt sellele niitmismustrit. Nii on tagatud muru optimaalne niitmine ja suurepärane niitmistulemus.

Turvaline

Kõik Automower® mudelid pakuvad kõrgetasemelist turvalisust. Ohutus tagavad nii kummist põrkeraud, usaldusväärsed kuullaagrid ja harjadeta mootor kui veel palju muud. Takistusi tuvastab Automower® distantsilt ja aeglustab oma liikumist.

Vaikne, märkamatu ja muretu

Automower® on sõber nii Sinu aia kui naabritega. Ta hoolitseb Su muru eest minimaalse energia kasutusega. Ei lärma, ei väljasta heitgaase. Automower® robotniidukid on oma klassi kõige vaiksemad niidukid. Zilet-teravad lõiketerad lõikavad, mitte ei rebi muruliblesid. Muru on terve ja näeb välja nagu vaip.

Töötab ka vihmaga

Husqvarna Automower® niidab suurepäraselt iga ilmaga. Olulised komponendid on kaitstud nii vihma, tolmu kui ka rohulõikmete eest.

Laeb automaatselt

Kui aku hakkab tühjaks saama, suundub Automower® automaatselt ise laadimisjaama. Niiduk laeb akusid umbes 60 minutit ja alustab siis uuesti tööd, ilma et Sina midagi tegema peaksid.

Kas Sul tärkas huvi ja sooviksid täpsemat infot, milline robotniiduk sobiks Sinu aeda? Soovitame alustada SIIT – see on Husqvarna robotniiduki ostujuht.

Kas igaüks saab hakkama robotniiduki paigaldusega oma koduaeda?

Kui soovid ise robotniiduki paigaldada, siis järgi kasutusjuhendis olevaid paigalduse juhiseid. See võib võtta 2-5 h aega olenevalt aia suurusest ja keerukusastmest. Soovitame siiski kasutada Husqvarna edasimüüjat seda tegema. Neil on vastav väljaõpe ja teadmised. Paigaldus ei sisaldu hinnas! Küsi hinnapakkumist robotniidukile koos paigaldusega SIIN

Teine Tanni kaupluses müüdav robotniidukite bränd on Gardena – konkurentidega võrreldes vaikseim robotniiduk. Tasa! Erinevus on kõrvaga kuulda – meie robotmuruniidukite sari kannab nime SILENO väga hea põhjusega. Need niidukid on konkurentsitult vaikseimad.Kui teiste sarnaste robotmuruniidukite töö käigus tekkiv müratase on kuni 68 db(A), siis niidukid SILENO city ja SILENO life tekitavad vaid kuni 58 db(A) suurust, ehk lubatud müratasemest poole vaiksemat müra. Parim viis, kuidas oma aiast väike rahuoaas teha!

Vaata lisainfot Gardena robotniidukite kohta SIIT

UUS! HUSQVARNA CEORA

Husqvarna on loonud uue kommertskasutuseks mõeldud robotniiduki CEORA, mis on võimeline niitma kuni 50 000 ruutmeetri suuruseid alasid. Suure jõudluse ja nullemissiooniga robotniiduk on valitud turgudel kättesaadav 2022. aastast. Husqvarna CEORA ideaalne just suurte avalikuks kasutamiseks ettenähtud muruplatside hooldamiseks.

CEORA on väga suure jõudlusega, madala müratasemega ja saastevaba niitmislahendus. Sobib ideaalselt jalgpalli- ja golfiväljakute hooldamiseks, kuid ka teistele platsidele, mis vajavad regulaarset ja professionaalset niitmist suurel maa-alal. Husqvarna uues robotniidukis on kasutusel satelliitnavigatsioonisüsteem EPOS, mis võimaldab niita koguni 2-3 sentimeetri täpsusega. Tänu EPOS tehnoloogiale töötab robotniiduk ka ilma piirdekaablita, niites määratud alal digitaalse kaardi alusel. Üks CEORA suudab edukalt katta kuni 50 000 ruutmeetri suuruse ala. Viimaste aastate jooksul on Husqvarna tutvustanud mitmeid digitaalseid lahendusi (nt Fleet ServicesTM) ja robotniidukeid (nt Automower® 550 EPOS ja Automower® 535 AWD), mis muudavad oluliselt lihtsamaks ka suurte muruplatside eest hoolitsemise. Husqvarna CEORA on esimene tõeliselt kiire ja süstemaatilise niitmise lahendus just suuremahuliste niitmistööde teostamiseks. Tulevikus on võimalik CEORA niidukit täiendada ka lisavarustusega, lisades sellele nt muru triibutamise rulli või murujoonte märgistaja. Mudelit on võimalik ühildada ka teiste roboniidukitega, mis võimaldab korraga jälgida ja juhtida mitut masinat. Rohkem infot Husqvarna CEORA kohta avalikustatakse 2021. aasta suvel. Niidukid on valitud turgudel kättesaadavad alates 2022. aastast.