Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Robotniiduk – ja tulevikus on rohi rohelisem!


Iga aia jaoks on olemas Automower®

Automower®-i mudelite laia tootevalikuga ei pea sa muruhooldamisel enam ise hooldamise pärast muretsema. Olenemata sellest, kas sinu aias leidub järske kallakuid, kitsaid läbikäike, künklikku maastikku või keerukamaid aiakujundusi: iga aiatüübi jaoks on olemas kindel Husqvarna robotniiduk, mis selle kõigega probleemideta hakkama saab.

Kohanda oma niitmise ajakava rakenduse Automower® Connect kaudu ja määra oma tööala füüsilise või virtuaalpiirdega, seejärel võta vabalt, lõõgastu ja vaata, kuidas Automower® ülejäänu hõlpsalt ise ära teeb. Kui töö on tehtud või aku vajab laadimist, naaseb robotniiduk automaatselt oma laadimisjaama. Sadagu vihma või säragu päike, nii päeval kui öösel: saad alati olla kindel, et Automower® teeb raske töö sinu eest ära.


Husqvarna NERA – kaablivaba robotniitmise uus ajastu

2023. aasta uued Automower® NERA robotniidukid koos Husqvarna EPOS™ komplektiga võimaldavad paigaldust täiesti kaablivabalt, pakkudes sulle täielikku paindlikkust ja kontrolli, et kohandada oma virtuaalpiiret vastavalt oma aia vajadustele igal hooajal.

TUTVU UUE AUTOMOWER® NERA SEERIAGA

Aega säästvad lahendused

Automower® on nii iseseisev kui ka töökindel – alates tõrgeteta paigaldamisest kuni automaatse laadimiseni. See säästab aega algusest peale, garanteerides alati täiuslikult niidetud muru. Tänu selle tugevale ja usaldusväärsele disainile on isegi puhastamisele ja hooldusele kuluv aeg minimaalne.

GPS-juhtimisega navigeerimissüsteem (X-seerial)

Niidukile paigaldatud GPS-juhtimisega süsteem koostab aia plaani, millele on märgitud piirdekaabli ja juhtkaablite asukohad. Seejärel salvestab Husqvarna Automower® need aia osad, mis on tihedamalt niidetud ja reguleerib vastavalt sellele niitmismustrit. Nii on tagatud muru optimaalne niitmine ja suurepärane niitmistulemus.

Ohutus ja turvalisus on esikohal

Automower® on põhjalikult testitud, et see vastaks kasutajate, laste ja loomade ohutusnõuetele. Niiduki konstruktsioon on loodud vähendama lõiketeraga kokkupuutumise ohtu, peatuma automaatselt, kui seda tõstetakse või ümber pööratakse, ning tuvastama ja vältima murul olevaid esemeid või takistusi. Automower® on varustatud ka vargusvastase kaitse funktsioonidega.

Vaikne, märkamatu ja muretu

Automower® on sõber nii Sinu aia kui naabritega. Ta hoolitseb Su muru eest minimaalse energia kasutusega. Ei lärma, ei väljasta heitgaase. Automower® robotniidukid on oma klassi kõige vaiksemad niidukid. Zilet-teravad lõiketerad lõikavad, mitte ei rebi muruliblesid. Muru on terve ja näeb välja nagu vaip.

Töötab ka vihmaga

Husqvarna Automower® niidab suurepäraselt iga ilmaga. Olulised komponendid on kaitstud nii vihma, tolmu kui ka rohulõikmete eest.

Laeb automaatselt

Kui aku hakkab tühjaks saama, suundub Automower® automaatselt ise laadimisjaama. Niiduk laeb akusid umbes 60 minutit ja alustab siis uuesti tööd, ilma et Sina midagi tegema peaksid.

Kas igaüks saab hakkama robotniiduki paigaldusega oma koduaeda?

Kas Sul tärkas huvi ja sooviksid täpsemat infot, milline robotniiduk sobiks Sinu aeda? Soovitame alustada SIIT – see on Husqvarna robotniiduki ostujuht.

Kui soovid ise robotniiduki paigaldada, siis järgi kasutusjuhendis olevaid paigalduse juhiseid. See võib võtta 2-5 h aega olenevalt aia suurusest ja keerukusastmest. Soovitame siiski kasutada Husqvarna edasimüüjat seda tegema. Neil on vastav väljaõpe ja teadmised. Paigaldus ei sisaldu hinnas! Küsi hinnapakkumist robotniidukile koos paigaldusega SIIN

Teine Tanni kaupluses müüdav robotniidukite bränd on Gardena – konkurentidega võrreldes vaikseim robotniiduk. Erinevus on kõrvaga kuulda – Gardena robotmuruniidukite sari kannab nime SILENO väga hea põhjusega. Need niidukid on konkurentsitult vaikseimad. Kui teiste sarnaste robotmuruniidukite töö käigus tekkiv müratase on kuni 68 db(A), siis niidukid SILENO city ja SILENO Life tekitavad vaid kuni 58 db(A) suurust, ehk lubatud müratasemest poole vaiksemat müra.

Vaata lisainfot Gardena robotniidukite kohta SIIT

UUS! HUSQVARNA CEORA

Husqvarna on loonud uue kommertskasutuseks mõeldud robotniiduki CEORA, mis on võimeline niitma kuni 50 000 ruutmeetri suuruseid alasid. Suure jõudluse ja nullemissiooniga robotniiduk on valitud turgudel kättesaadav 2022. aastast. Husqvarna CEORA ideaalne just suurte avalikuks kasutamiseks ettenähtud muruplatside hooldamiseks.

CEORA on väga suure jõudlusega, madala müratasemega ja saastevaba niitmislahendus. Sobib ideaalselt jalgpalli- ja golfiväljakute hooldamiseks, kuid ka teistele platsidele, mis vajavad regulaarset ja professionaalset niitmist suurel maa-alal.

Husqvarna uues robotniidukis on kasutusel satelliitnavigatsioonisüsteem EPOS, mis võimaldab niita koguni 2-3 sentimeetri täpsusega. Tänu EPOS tehnoloogiale töötab robotniiduk ka ilma piirdekaablita, niites määratud alal digitaalse kaardi alusel.

Üks CEORA suudab edukalt katta kuni 50 000 ruutmeetri suuruse ala. Viimaste aastate jooksul on Husqvarna tutvustanud mitmeid digitaalseid lahendusi (nt Fleet ServicesTM) ja robotniidukeid (nt Automower® 550 EPOS ja Automower® 535 AWD), mis muudavad oluliselt lihtsamaks ka suurte muruplatside eest hoolitsemise. Husqvarna CEORA on esimene tõeliselt kiire ja süstemaatilise niitmise lahendus just suuremahuliste niitmistööde teostamiseks.

Tulevikus on võimalik CEORA niidukit täiendada ka lisavarustusega, lisades sellele nt muru triibutamise rulli või murujoonte märgistaja. Mudelit on võimalik ühildada ka teiste roboniidukitega, mis võimaldab korraga jälgida ja juhtida mitut masinat.