Akuga oksasaag Gardena TCS20 teleskoopvarrega (koos aku ja laadijaga)

209,99

Laos

EAN: 4078500054300 Tootekood: 970512601 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Isegi redeliga on teil kõrgetes puulatvades raske ligipääs okstele. Kuid lõikamine on vajalik ka kõrgel kõrgusel. Nüüd pole enam üldse vaja ronida: GARDENA akuga teleskoop oksalõikuri TCS 20 / 18V P4A abil saate töötada kindlalt maast madalast.
Kuna akuga teleskooplõikur kaalub vaid 3,5 kilogrammi, on sellega lihtne töötada. See on käepärane, kompaktne ja lõikab täpselt. Oma 20-sentimeetrise tera pikkuse ja teleskoopkäepidemega saate ulatuda oksteni kuni nelja meetri kõrgusel – ilma et peaksite ronima või end ebastabiilsel redelil ohtu seadma.

Tänu käepidemel olevale LED-indikaatorile olete alati kursis praeguse laadimistasemega. 2,5Ah 18V komplekti kuuluva aku puhul on tööaeg kuni 50 minutit või kuni 200 tk okste lõikamist 50 millimeetri läbimõõduga.

Kitsas lõikepea on praktiline kahel viisil: seda kallutades jõuate puulatvades kitsastesse kohtadesse. Ja võite ka maas lamavaid oksi lõigata, ilma et peaksite põlvitama või kummarduma. Nii saate oksad sobivasse vormi ja need lihtsalt käidelda.

Lõiketera tera otsas olev lõiketugi võimaldab teil hoida teleskooplõikurit stabiilses asendis. Samuti saate seda kasutada puult juba saetud okste tõmbamiseks, kui need ei lange iseseisvalt maapinnale. Ja kõige lõpuks kaitseb see ketti takistuste lähedal lõikamisel.

Kui soovite oksi transportida või hoida, saate need lõigata kaheks osaks – lihtsalt ja ilma tööriistadeta.

GARDENA akuga teleskoop oksalõikur TCS 20 / 18V P4A tarnitakse kasutusvalmis komplektina koos laadija ja 18 V POWER FOR ALL akuga. POWER FOR ALL ALLIANCE on juhtivate tootjate üks suurimaid kaubamärkidevahelisi akuliite. Aku ühildub seetõttu paljude muude tööriistadega kodus ja aias – see tähendab, et te ei pea enam iga toote jaoks seda ostma.

Vaata lisainfot SIIT

Küsi saadavust!

Kui olete tootest huvitatud, aga e-pood ütleb “Laost otsas”, saada siit mugavalt oma soov. Me vormistame Sulle broneeringu ja anname teada kohe, kui toode taas meie Pärnu laos olemas on!