Akumuruniiduk Gardena HandyMower 22 /18V P4A (koos aku ja laadijaga)

235,99

Ideaalne väikeste kuni 50 m² suuruste muruplatside jaoks!

Laos

EAN: 4078500054157 Tootekood: 970510801 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Akuga muruniiduki HandyMower 22 / 18V P4A kasutusvalmis komplektiga pole oma aia ilusana hoidmine kunagi varem olnud nii lihtne. Maksimaalse tööajaga 25 minutit võimaldab see katta umbes 50 ruutmeetrit ja sobib seetõttu suurepäraselt väikeste muruplatside jaoks. Selle kerge kaal ja kompaktne disain muudavad muru niitmise sama lihtsaks ja vaevatuks nagu teie elutoa tolmuimejaga puhastamine.

Aku muruniidukil on 22-sentimeetrine multšimistera, mis purustab murulõigud peeneks ja laseb neil maapinnale tagasi kukkuda. Seejärel toimivad need loodusliku väetisena. Muru pole vaja kokku koguda ega utiliseerida – see säästab teie aega ja ruumi. Kolmeastmelise lõikekõrguse reguleerimisega saate täiuslikult kohaneda oma muru soovitud kõrguseni. Tänu ühe- või kahekäejuhtimise võimalusele, annab see muru hooldamisel suure paindlikkuse. Tänu pööratavale käepidemele on niitmine veelgi mugavam. Niiduk on uskumatult manööverdatav ja sellega saab ligi raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse ning sellega saab niita isegi kitsaid käike.
Seadmes selgelt nähtav LED-indikaator näitab praegust aku laetuse taset. Ja kui olete lõpetanud, pöördub käepide kergeks ja kompaktseks hoiustamiseks tagasi püstiasendisse.

HandyMower 22 / 18V P4A tarnitakse kasutusvalmis komplektina koos laadija ja ühe 2,5 Ah 18V POWER FOR ALL akuga. POWER FOR ALL ALLIANCE on juhtivate tootjate üks suurimaid kaubamärkidevahelisi akuliite. See tähendab, et akud ühilduvad paljude muude maja ja aia ümbruses olevate seadmetega – nii et te ei pea enam iga toote jaoks eraldi akut ostma. Säästate raha ja jääte paindlikuks!

Küsi saadavust!

Kui olete tootest huvitatud, aga e-pood ütleb “Laost otsas”, saada siit mugavalt oma soov. Me vormistame Sulle broneeringu ja anname teada kohe, kui toode taas meie Pärnu laos olemas on!