Gardena maa-aluse veevõrgusüsteemi tervikkomplekt (+vihmuti)

164,99

164,99

Laos

Shopping Cart

Ostukorvis tooteid ei ole

Gardena maa-aluse veevõrgusüsteemi tervikkomplekt (+vihmuti)

Kuumakse alates 5.29 €
Maksa kolmes osas: 55.00 €, 55.00 €, 54.99 €.

164,99

Kõik vajalik koheseks paigaldamiseks: maa-alune veevõrgusüsteem aeda koos võnkuva vihmutiga 9-216 m²

Laos

EAN: 4078500058346 Tootekood: 970548101 Kategooria: Silt:

Tervikkomplekt koos GARDENA võnkuva vihmutiga avab uued ja tõhusad võimalused aia kastmiseks. Maa-alune torustik on ideaalne lahendus kui soovid oma aias voolikutest lahti saada. Aia kastmist hõlbustavas komplektis on kõik vajalik torustiku paigaldamiseks alates kraanist kuni maa alla viiva ühenduskarbini. Saad paigaldamiseks tervelt 20 m torustikku. Torude suunda saab komplektis oleva T-liitmiku abil muuta. Kaks veevõrgusüstemei liitekarpi on praktilised kraanid, millele saab ühendada vooliku või võnkuva vihmuti. Vee kasutamine liitekarpide kaudu on sama lihtne kui kodus veekraani lahtikeeramine. Kinnita lihtsalt vihmuti või voolik ning ühendus ongi loodud. Ühenduse lahutamisel katkeb veevarustus tänu sisseehitatud sulgurklapile kohe. Vihmutiga saad kasta ühtlaselt, täpselt ja ilma veeloikudeta 9 kuni 216 m² suuruseid alasid. Veevõrgusüsteemi torustiku ühenduskarbil ja igal liitekarbil on mustusefilter ning ka vihmutil on oma filter. Filtrid on lihtsalt eemaldatavad ja need saab voolava vee all puhtaks loputada. Kaitseks külmakahjustuste eest paigaldatakse süsteemi madalaimasse punkti drenaažiklapp. Tänu kvaliteetsetele materjalidele on kõik maa-aluse veevõrgusüsteemi torustiku osad väga hea kvaliteediga ja UV-kindlad. Veevõrgusüsteemi tervikkomplekt koos võnkuva vihmutiga on valmistatud Euroopas ja seda saab veevõrgusüsteemi komponentide abil lõputult pikendada. Vesi kõikjale, kus seda vaja on.

Komplekti kuulub 1 Maxi-Flow süsteemi ühenduskomplekt, 2 m Flex voolik 19 mm (3/4″), 1 veevõrgusüsteemi ühenduskarp, 2 veevõrgusüsteemi liitekarpi, 1 T-liigend 25 mm, 3 toruliitmikut 25 mm 3/4″ sisekeere , 1 drenaažiklapp, 20 m ühendustoru 25 mm ja torustikusüsteemi võnkuv vihmuti.

Veevõrgusüsteemi paigaldustorud paigaldatakse maa alla. Koos GARDENA Quick and Easy liitmikutega tagavad need püsivalt veekindla ühenduse. Suuna muutmiseks või uue toru lisamiseks saab kasutada erinevaid ühendusi, näiteks kaasasolevat T-liitmikut. Nii kastmise vahemikku (3–18 meetrit) kui ka pihustamise laiust (3–12 meetrit) saab reguleerida seadistusnuppudega. Pihustamise ulatust ja laiust saab veevoolu reguleerimise abil peenelt reguleerida. Vihmutit saab käsitsi pöörata 360°, et kohandada seda kastmisalaga. Veevõrgusüsteemi torustiku düüsid tagavad alati ühtlase ja täpse kastmise 9-216 m² suurusel alal. Ühtlase kastmise tõttu ei teki lompe.

Vaata lisainfot SIIT

Kaupade tarne

Kõik teie ostud lähevad teele samal tööpäeval ja jõuavad teieni hiljemalt 3 tööpäeva jooksul.

E-poest ostes valige palun endale sobivaim transpordiviis:

Omniva pakiautomaat (3 eur koos km) – ostetud väiksemad tooted liiguvad mugavalt Teile lähimasse pakiautomaati max 3 tööpäeva jooksul. Juhul kui kassas pakiautomadi valikut ei ole, siis see tähendab, et ostukorv sisaldab toodet, mis pakiautomaati ei mahu.

Omniva postkontor (5.99 eur koos km) – tooted, mis pakiautomaati ei mahu, saate tellida endale lähimasse Omniva postkontorisse. NB! Suuri masinaid ja seadmeid me postkontorisse ei saada, need tulevad AINULT kulleriga otse Teile koju!

Itella SmartPost, DPD pakiautomaat (5 eur koos km) – ostetud väiksemad tooted liiguvad mugavalt Teile lähimasse pakiautomaati max 3 tööpäeva jooksul. Juhul kui kassas pakiautomadi valikut ei ole, siis see tähendab, et ostukorv sisaldab toodet, mis pakiautomaati ei mahu.

Tulen ise järgi (0 eur) – nii suurtele, kui väikestele e-poest ostetud toodetele on võimalik Tanni kauplusesse ise järele tulla E – R kell 9-18.00 ja L kl 9 – 15.00, Suur- Jõe 50, Pärnu. Palun arvestage, et mõned tunnid kuluvad kauba ettevalmistusele.

Tanni pakikapp (0 eur) – Tanni kaupluse ees on pakiautomaadid, kuhu saate soovi korral ostetud väiksemad tooted tellida. Kui märgite toodet ostes tarneviisiks “Tanni pakikapp”, tuleb teile paari tunni jooksul SMS kapiukse avamiseks vajaliku koodiga. Pakikapp saate paki kätte ööpäevaringselt, 7 päeva nädalas. Nii pole vaja asjadele järele tormata kaupluse lahtioleku aegadel.

Omniva kuller kodu-ukseni (20 eur koos km) – mõõtudelt suuremad tooted, mis ei mahu pakiautomaati, tarnime Omniva kulleriga otse Teile koju/kontorisse. Kuller helistab ette ja lepib kokku võimaliku üleandmise aja.

Omniva kuller suurtele toodetele (49 eur koos km) – suured masinad ja seadmed, mis pakendatud euroalusele, tarnime Omniva kulleriga otse Teile koju/kontorisse. Kuller helistab ette ja lepib kokku võimaliku üleandmise aja.

Küsi saadavust

Kui olete tootest huvitatud, aga e-pood ütleb “Laost otsas”, saada siit mugavalt oma soov. Me vormistame Sulle broneeringu ja anname teada kohe, kui toode taas meie Pärnu laos olemas on!

Kontakt

Miks valida tanni tooted

30+ aastat turul

Suur valik tooteid

Kiire tarne

Ametlik esindus

Gardena maa-aluse veevõrgusüsteemi tervikkomplekt (+vihmuti)

164,99

164,99

Laos