Gardena Micro-Drip kastmiskomplekt hekkidele /põõsastele (50 m)

85,00

Hekkide ja põõsaste vett säästev tilkkastmine.

Laos

EAN: 4066407003002 Tootekood: 970653701 Kategooria: Silt:

Kasutage oma hekkide või põõsaste vett säästvaks ja usaldusväärseks kastmiseks GARDENA tilkkastmise Micro-Drip-kastmiskomplekti (50 m).

Kasutusvalmis komplekt sisaldab kõiki selle seadistamiseks vajalikke komponente. Esmalt ühendate veevooliku veerõhualandi Master 1000-ga ühtlase rõhu tagamiseks. Seejärel ühendate 50 m pikkuse tilguti kastmisvooliku veerõhualandiga ja paigaldate selle taimede juurde. Kui see on maa all, tagab smart labürinditehnoloogia koos juuretõkkega, et voolik ei ummistuks. Voolikusse on integreeritud rõhku ühtlustav tilgutipea iga 30 cm järel.

Isegi kõrguste erinevuste korral annavad tilgutid teie hekile pidevalt 1,6 liitrit vett tunnis, et seda ühtlaselt niisutada.

Komplekt sisaldab veerõhualandit Master Unit 1000, 50 m pikkust tilkkastmisliini 1,6 l/h maapealseks või maa aluseks paigaldamiseks ning otsakorki 13 mm (1/2″).

Küsi saadavust

Kui olete tootest huvitatud, aga e-pood ütleb “Laost otsas”, saada siit mugavalt oma soov. Me vormistame Sulle broneeringu ja anname teada kohe, kui toode taas meie Pärnu laos olemas on!

Kontakt

Kaupade tarne

Kõik teie ostud lähevad teele samal tööpäeval!

E-poest ostes valige palun endale sobivaim transpordiviis:

Itella SmartPost, Omniva, DPD (5 eur koos km) – ostetud väiksemad tooted liiguvad mugavalt Teile lähimasse pakiautomaati max 3 tööpäeva jooksul. Juhul kui kassas pakiautomadi valikut ei ole, siis see tähendab, et ostukorv sisaldab toodet, mis pakiautomaati ei mahu.

Tulen ise järele (0 eur) – nii suurtele, kui väikestele e-poest ostetud toodetele on võimalik Tanni kauplusesse ise järele tulla E – R kell 9-18.00 ja L kl 9 – 15.00, Suur- Jõe 50, Pärnu. Palun arvestage, et mõned tunnid kuluvad kauba ettevalmistusele.

Tanni pakikapp (0 eur) – Tanni kaupluse ees on pakiautomaadid, kuhu saate soovi korral ostetud väiksemad tooted tellida. Kui märgite toodet ostes tarneviisiks “Tanni pakikapp”, tuleb teile paari tunni jooksul SMS kapiukse avamiseks vajaliku koodiga. Pakikapp saate paki kätte ööpäevaringselt, 7 päeva nädalas. Nii pole vaja asjadele järele tormata kaupluse lahtioleku aegadel.

Kuller (20 eur koos km) – Pärnu linna ja maakonna piires on kulleriks meie kaupluse töötaja, teistesse Eesti linnadesse ja maakondadesse toob ostetud kauba DPD kuller. Kulleriga toimetame kliendini suured tooted, mis pakiautomaati ei mahu. Kuller helistab ette ja lepib kokku võimaliku tarneaja.

Miks valida tanni tooted

SULLE VÕIVAD MEELDIDA KA NEED TOOTED

Gardena Micro-Drip kastmiskomplekt hekkidele /põõsastele (50 m)
85,00

Laos