Gardena Micro-Drip kastmiskomplekt hekkidele /põõsastele (50 m)

84,99

84,99

Laos

Shopping Cart

Ostukorvis tooteid ei ole

Gardena Micro-Drip kastmiskomplekt hekkidele /põõsastele (50 m)

Maksa kolmes osas: 28.33 €, 28.33 €, 28.33 €.

84,99

Hekkide ja põõsaste vett säästev tilkkastmine.

Laos

EAN: 4066407003002 Tootekood: 970653701 Kategooria: Silt:

Kasutage oma hekkide või põõsaste vett säästvaks ja usaldusväärseks kastmiseks GARDENA tilkkastmise Micro-Drip-kastmiskomplekti (50 m).

Kasutusvalmis komplekt sisaldab kõiki selle seadistamiseks vajalikke komponente. Esmalt ühendate veevooliku veerõhualandi Master 1000-ga ühtlase rõhu tagamiseks. Seejärel ühendate 50 m pikkuse tilguti kastmisvooliku veerõhualandiga ja paigaldate selle taimede juurde. Kui see on maa all, tagab smart labürinditehnoloogia koos juuretõkkega, et voolik ei ummistuks. Voolikusse on integreeritud rõhku ühtlustav tilgutipea iga 30 cm järel.

Isegi kõrguste erinevuste korral annavad tilgutid teie hekile pidevalt 1,6 liitrit vett tunnis, et seda ühtlaselt niisutada.

Komplekt sisaldab veerõhualandit Master Unit 1000, 50 m pikkust tilkkastmisliini 1,6 l/h maapealseks või maa aluseks paigaldamiseks ning otsakorki 13 mm (1/2″).

Kaupade tarne

Kõik teie ostud lähevad teele samal tööpäeval ja jõuavad teieni hiljemalt 3 tööpäeva jooksul.

E-poest ostes valige palun endale sobivaim transpordiviis:

Omniva pakiautomaat (3 eur koos km) – ostetud väiksemad tooted liiguvad mugavalt Teile lähimasse pakiautomaati max 3 tööpäeva jooksul. Juhul kui kassas pakiautomadi valikut ei ole, siis see tähendab, et ostukorv sisaldab toodet, mis pakiautomaati ei mahu.

Omniva postkontor (5.99 eur koos km) – tooted, mis pakiautomaati ei mahu, saate tellida endale lähimasse Omniva postkontorisse. NB! Suuri masinaid ja seadmeid me postkontorisse ei saada, need tulevad AINULT kulleriga otse Teile koju!

Itella SmartPost, DPD pakiautomaat (5 eur koos km) – ostetud väiksemad tooted liiguvad mugavalt Teile lähimasse pakiautomaati max 3 tööpäeva jooksul. Juhul kui kassas pakiautomadi valikut ei ole, siis see tähendab, et ostukorv sisaldab toodet, mis pakiautomaati ei mahu.

Tulen ise järgi (0 eur) – nii suurtele, kui väikestele e-poest ostetud toodetele on võimalik Tanni kauplusesse ise järele tulla E – R kell 9-18.00 ja L kl 9 – 15.00, Suur- Jõe 50, Pärnu. Palun arvestage, et mõned tunnid kuluvad kauba ettevalmistusele.

Tanni pakikapp (0 eur) – Tanni kaupluse ees on pakiautomaadid, kuhu saate soovi korral ostetud väiksemad tooted tellida. Kui märgite toodet ostes tarneviisiks “Tanni pakikapp”, tuleb teile paari tunni jooksul SMS kapiukse avamiseks vajaliku koodiga. Pakikapp saate paki kätte ööpäevaringselt, 7 päeva nädalas. Nii pole vaja asjadele järele tormata kaupluse lahtioleku aegadel.

Omniva kuller kodu-ukseni (20 eur koos km) – mõõtudelt suuremad tooted, mis ei mahu pakiautomaati, tarnime Omniva kulleriga otse Teile koju/kontorisse. Kuller helistab ette ja lepib kokku võimaliku üleandmise aja.

Omniva kuller suurtele toodetele (49 eur koos km) – suured masinad ja seadmed, mis pakendatud euroalusele, tarnime Omniva kulleriga otse Teile koju/kontorisse. Kuller helistab ette ja lepib kokku võimaliku üleandmise aja.

Küsi saadavust

Kui olete tootest huvitatud, aga e-pood ütleb “Laost otsas”, saada siit mugavalt oma soov. Me vormistame Sulle broneeringu ja anname teada kohe, kui toode taas meie Pärnu laos olemas on!

Kontakt

Miks valida tanni tooted

30+ aastat turul

Suur valik tooteid

Kiire tarne

Ametlik esindus

Gardena Micro-Drip kastmiskomplekt hekkidele /põõsastele (50 m)

84,99

84,99

Laos