Vihmaveepaagi pump Gardena 4000/1

65,50

Laos

EAN: 4078500047821 Tootekood: 967 97 46-01 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

GARDENA vihmaveepaagipump 4000/1 aitab teil vähendada eeskätt veekulu, võimaldades tarbida tünni või paaki kogunenud vihmavett aia kastmiseks. Vihmaveepaagipump 4000/1 on loodud nii, et see tagaks praktilisuse, tõhususe ja mugavuse. Pump on valmistatud kõrge kvaliteediga klaaskiudtugevdusega plastmaterjalist ja seda saab kasutada mitmel moel. See pump on ideaalne lahendus nii kastmisnõude täitmiseks kui ka pihustamiseks. Võib-olla soovite ka kasutada väikseid vihmuteid või tilkkastmissüsteemi? Vihmaveepaagipump 4000/1 võimaldab ka seda. Samuti ei pea te muretsema mustuse kogunemise pärast – tänu hõlpsasti puhastatavale sisseeehitatud filtrile on pump ja ühendusseadmed hästi kaitstud. Kui paak on tühi, rakendub ujuv lüliti, kaitstes süsteemi veeta töötamisega kaasnevate kahjustuste eest. Sisse- ja väljalülitamiskõrgust saate kohandada vastavalt oma äranägemisele. Kas soovite tühjendada nõu veekõrguseni 5 mm? Siis lihtsalt ühendage lüliti ja pange pump pidevtöörežiimile. Teine oluline osa pumba juures on patendeeritud lahendusega teleskooptoru, mis on valmistatud kergest ja vastupidavast alumiiniumist ning millel on väga hea vee läbilaskevõime tagades sellega vähese survekao. Saate seda reguleerida ja kohandada oma vihmaveepaagi kõrguse järgi. Komplekti kuuluval reguleerventiilil on mitu funktsiooni. Saate seda kasutada voolutugevuse kohandamiseks või vooliku täielikuks sulgemiseks ja veevoolu katkestamiseks. Transportimine on samuti väga lihtne – riputage toitekaabel üle tugeva toru ja kasutage seda käepidemena. GARDENA vihmaveepaagipump 4000/1 on soodsa hinnaga keskmise võimsusega veepump, mida saab kasutada paljudeks pumpamistöödeks vihmaveepaakides või lihtsalt äravoolu tagamiseks.

GARDENA klaaskiuga tugevdatud plastist valmistatud vihmaveemahuti pump 4000/1 töövõime on 4000 liitrit tunnis ja see on praktiline, tõhus ning lihtsalt kasutatav. See vajab vähe hooldamist ja on mitmekülgne, kuna seda võib kasutada ka kuivendamiseks. Teleskooptoru pikkuse saab seada teie vihmaveemahuti jaoks sobivaks (615–815 mm). See tagab, et vesi juhitakse ilma kadudeta üle mahuti serva. Pumbal on reguleeritav ujuklüliti. Kui vesi langeb allapoole kindlat taset, siis pump lülitub välja, et takistada kuivalt töötamist. Tänu sisseehitatud ja kergesti juurdepääsetavale peenfiltrile on pump kaitstud ummistuste eest. Nii on puhastamine eriti lihtne.

Tehnilised andmed
Võimsus 400 W
Maks. pumpamisjõudlus 4000 l/h
Maks. surve 1.3 bar
Max uputatustase 7 m
Maks. survekaugus head 13 m
Max vedeliku temperatuur 35 °C
Juhtme pikkus 10 m
Toitekaabli tüüp H05 RNF
Elektrikaitseklass IP X8

Küsi saadavust!

Toodete laoseis muutub sekunditega! Kui olete tootest huvitatud, aga e-pood ütleb “Laost otsas”, saada siit mugavalt oma soov ja me anname teada, millal toode taas meie Pärnu laos olemas on!

Sulle võib meeldida ka…

 • Aiapump Gardena 3000/4

  92,99
  Loe edasi Loading Done
 • Vihmaveepaagi pump Gardena 4700/2 INOX Autom.

  130,99
  Loe edasi Loading Done
 • Vihmaveepaagi pump Gardena 4500/2 INOX

  95,50
  Loe edasi Loading Done